Seko mums Šodien saziedoti jau 5,930.74 €

Atbalsts Timofejam Okuļevičam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Timofejam nepieciešamā summa ir saziedota.

Timofejam ir 11 gadi. Zēnam ir Viljamsa sindroms, kas izpaužas kā lēna fiziskā un garīgā attīstība, stabilitātes trūkums un aizkavēta valodas attīstība. Timofejam ir bijušas divas sarežģītas sirds operācijas.

Zēns regulāri apmeklē fizioterapeitu, logopēdu, ergoterapeitu, reitterapiju, delfīnterapiju un nodarbības pie speciālā pedagoga– tā ir viņa ikdiena.

Ar ziedotāju atbalstu Timofejs ir apmeklējis vairākus delfīnterapijas kursus delfinārijā „Nemo” Minskā un Odesā. Rezultāti ir acīmredzami - ir būtiski attīstījusies zēna valoda un runas attīstība, uzlabojusies koordinācija un uzmanības noturība.  Kopā ar citām rehabilitācijām šī terapija deva labus rezultātus zēna attīstībā. Timofejs jau lasa, raksta, attīstījusies matemātisko priekšstatu uztvere. Mācību procesā zēnam vēl nepieciešams atbalsts, lai izprastu uzdevumus. Timofejs soļo uz priekšu maziem un ļoti cerīgiem solīšiem.

Sensomotorās un valodas attīstības stimulācijai, uzmanības noturības un koncentrēšanās spēju veicināšanai, gaitas stabilizēšanai, speciālisti iesaka turpināt rehabilitācijas pasākumus.

Ģimenei nav nepieciešamo līdzekļu, lai apmaksātu visas terapijas. Lai turpinātu iesāktos rehabilitācijas pasākumus un Timofejs gūtu arvien lielākus rezultātus savā fiziskajā un garīgajā attīstībā, ģimene lūdz sabiedrības atbalstu. Ģimene lūdz palīdzēt, lai Timofejs varētu saņemt:

  • Reitterapiju (152 nodarbības) – 1520 eiro;
  • Nodarbības bērnu intelektuālajā un attīstības studijā (96 nodarbības) – 576 eiro;
  • Delfīnterapiju Minskas delfinārijā – 1626 eiro;
  • Ortopēdiskās sensomotorās zolītes, ārsta konsultācija – 560 eiro.

Lai nodrošinātu Timofejam rehabilitācijas pakalpojumus 2019.gadā, kopā nepieciešami 4282 eiro, no kuriem 3927 eiro jau ir pieejami no 2018. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2019. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 355 eiro.

Palīdzēsim Timofejam!

Projekts ievietots portālā 15.02.2019

Projekts noslēgts 18.04.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Mazo sirsniņu cerības

Programma AVANTI

Draugu stipendija

Palīdzība trūcīgiem sirmgalvjiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

984 463.72 €