Seko mums Šodien saziedoti jau 5,905.74 €

Atbalsts Sņežanai Šemakovskai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Nepieciešamā summa rehabilitācijai saziedota.

Septiņpadsmit gadus vecai Sņežanai ir spinālā muskuļu atrofija, II pakāpe. Diagnoze meitenei tika uzstādīta divu gadu vecumā. Sasniedzot astoņu gadu vecumu, meitenei attīstījās mugurkaula deformācija- skolioze, meitene nevarēja patstāvīgi ne sēdēt, ne stāvēt. Līdz šim jau veiktas divas mugurkaula operācijas - mugurkaula deformācijas korekcija.

Sņežanai ir vāja imunitāte, meitene bieži slimo, kas pasliktina kopējo veselības stāvokli. Meitene nestaigā, rokas var pacelt līdz pleca līmenim. Sņežanai piemīt stipra griba, un neskatoties uz slimību, viņa sapņo kādreiz nostāties uz savām kājām un spert pirmos soļus.

Sņežana apmeklē vispārizglītojošo skolu mammas pavadībā, labi mācās, patīk lasīt, zīmēt. Gan skolā, gan ikdienas dzīvē meiteni vienmēr pavada mamma. Nākotnē meitene plāno kļūt par psihologu.

Līdztekus regulārām ikdienas rehabilitācijas nodarbībām, vismaz reizi gadā nepieciešams intensīvs rehabilitācijas kurss. Viens 21 dienu rehabilitācijas kurss Jaunķemeru sanatorijā kopā ar pavadoni izmaksā 1570 eiro. Sņežana ar mammu dzīvo divatā. Ģimenei nav šādu līdzekļu, lai apmaksātu šo rehabilitāciju, tādēļ Sņežanas mamma lūdz līdzcilvēku palīdzību. 

Lai nodrošinātu Sņežanai rehabilitācijas pakalpojumus, gadā kopā nepieciešami 1570 eiro, no kuriem 597 eiro jau ir pieejami no 2018. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. 2019. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 973 eiro.

Palīdzēsim Sņežanai!

Projekts ievietots portālā 09.01.2019

Projekts noslēgts 24.01.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Inārai Mozuļčikai

Atkārtota palīdzība Ivitai Kupakai

"Cimdiņš" kustībā

Dakteris Poga

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

984 438.72 €