Seko mums Šodien saziedoti jau 11,598.85 €

Atbalsts skolēniem mācībās

Sirsnīgs pladies ziedotājiem. Par saziedotajiem līdzekļiem bērniem būs iespēja saņemt atbalstu mācībās.

Šobrīd, COVID-19 vīrusa rezultātā, pilnīgi visi Latvijas skolēni mācās attālināti. Daži no viņiem to dara sekmīgi, jo saņem ģimenes un līdzcilvēku atbalstu, kā arī viņiem ir labi attīstītas plānošanas prasmes un apzinība. Tomēr, pētījumi rāda, ka lielākajai daļai skolēnu šis jaunais mācību process sagādā daudz izaicinājumu, stresu un vēlmi pārtraukt mācīšanos pavisam.

Tāpēc ļoti būtiska ir atbalsta personas klātbūtne un sadarbība, kura var sniegt praktisku un emocionālu palīdzību un būt līdzās mācību dienas saplānošanā, konsultēt un izskaidrot uzdevuma nosacījumus, motivēt bērnus censties un mēģināt pat tad, kad gribas sākt padoties, kā arī radīt draudzīga pleca sajūtu, tādējādi veicinot skolēnos pozitīvas attieksmes veidošanos pret mācībām.

Projekta ietvaros tiks atlasīti 20 skolēni no sociālā riska ģimenēm, kuriem šis atbalsts ir īpaši nepieciešams. Šiem skolēniem tiks organizētas individuālas nodarbības ar atbalsta personu katru mācību dienu līdz pat šī gada beigām, vai kamēr tas būs nepieciešams. Vienas dienas nodarbība izmaksā 5 eiro.
No ziedojumiem netiek ieturētas administratīvās izmaksas un visa ziedotā summa tiek izmaksāta nodarbības nodrošināšanā. Atbalstu skolēniem organizē biedrība "Scripture Union Latvia". Vairāk informāciju lasiet www.savadaba.lv/palidziba-skolenam

Ar savu ziedojumu jūs palīdzēsiet kādam Latvijas skolēnam gūt cerību un drosmi nepadoties!

#AtbalstsNVO #ACFLatvia #AIFLatvia #ActiveCitizensFund #EEAgrantsLatvia #CilvekosIrSpeks

Projekts ievietots portālā 25.03.2021

Projekts noslēgts 20.12.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība ārkārtas situācijās

Piepildi bērniņa sapni!

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Atbalsts Ukrainas tautai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

7 123 933.90 €