Seko mums Šodien saziedoti jau 380.00 €

Atbalsts Rūtai Rudzei

Mērķis: neirorehabilitācijas programmas izstrāde. 
Gadā nepieciešams: 3000 lati.

Rūta Rudze, dz. g. 2008., Ķegums

Rūta dzimusi grūtniecības 30. nedēļā. Dzemdību traumas rezultātā guvusi 4. pakāpes asinsizplūdumu, kas izraisījis meningītu. Pēc tā pārslimošanas dzīves trešajā nedēļā ārsti konstatējuši abpusēju smadzeņu bojājumu. Rūtai 10 mēnešu vecumā tika uzstādīta diagnoze – bērnu cerebrālā trieka.

Rūta māk rāpot, cenšas piecelties uz celīšiem un aizsniegt mantas. Katru dienu viņai ir jānorāpo 800 metrus, jālien uz vēdera 400 metrus, jāmācās lasīt pēc Glena Domana metodes, jāmet kūleņi un jāšūpojas segā. Katru dienu 12 reizes jāveic paternings (rāpošanas imitēšanas vingrinājums), kam nepieciešama 3 pieaugušo palīdzība. Tas viss ietilpst neiroloģiskās programmas ietvaros, lai iemācītu Rūtai staigāt. Šo programmu nodrošina biedrība Dižvanagi Liepājā un ārste – neiroloģe Božena Slawow no ASV. Vecāku apmācībai turpmākajiem 6 mēnešiem nepieciešami 1500 lati.  Gadā kopā nepieciešami 3000 lati.

Rūtiņas ģimene lūdz un pateicas Dievam, ka meitene staigās!


Projekts ievietots portālā: 01.01.2012., pēdējās izmaiņas 28.04.2012.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Mazo sirsniņu cerības

10 Lapsas Ukrainai

Palīdzība Līnai Zaķei

Atbalsts latviešu brīvprātīgajiem Ukrainā

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 355 103.17 €