Seko mums Šodien saziedoti jau 4,816.00 €

Atbalsts Rūdolfam Vāpam

Mērķis: Cilmes šūnu transplantācija 
Gadā nepieciešams: 7000 latu
Rūdolfs Vāpa, dz.g. 2003., Rīga

Rūdolfs nesēž, nerunā. Rūdolfu joprojām moka krampju lēkmes, kas ir no dzimšanas, dzemdību traumas dēļ.

Dzemdību traumas rezultātā zēnam ir psihomotoriskās attīstības traucējumi, noteikta diagnoze – West sindroms un epilepsija.

Puisēns Novosibirskas klīnikā ir bijis jau divas reizes uz cilmes šūnu transplantāciju. Pēc šīm operācijām Rūdolfam ir uzlabojusies redze, parādījusies interese par apkārtni, nākušas klāt emocijas, kas līdz šim nebija. Samazinājusies roku, kāju spastika. Krampju lēkmes aiztur bērna attīstību, attīstība notiek ļoti lēni.

Rūdolfa vecāki un māsiņa joprojām tic, ka jaunās tehnoloģijas medicīnā un zinātnē ar katru gadu iet uz priekšu un Rūdolfam spēs palīdzēt. Cilmju šūnu transplantācija ģimenei ir liela cerība. To var veikt Novosibirskas imunoloģijas institūtā, Krievijā.

Paldies sabiedrībai un visiem ziedotājiem ar kuru palīdzību ģimene var realizēt sava bērna veselības problēmas atrisināšanos.

Projekts ievietots portālā 01.01.2012.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Maltīšu komplekti ukraiņu karavīriem frontē

Palīdzība sirmgalvjiem

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Palīdzi bērniem staigāt!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 331 634.78 €