Seko mums Šodien saziedoti jau 4,592.60 €

Atbalsts Rūdim Albertam Pugejam

Rūdis Pugejs, dz.g. 2008., Alūksne
Mērķis: rehabilitācija Starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā Truskavecā
Gadā nepieciešami: 2740 lati

   Rūdis Alberts Pugejs ir trešais, jaunākais brālis ģimenē. Rūdis ir dzimis priekšlaicīgi. Zēna svars piedzimstot - 1200 grami. Pirmās 3 dzīves nedēļas Rūdim bija jāmācās patstāvīgi elpot un iztikt bez mākslīgās elpināšanas. Dzemdību traumas un skābekļa bada rezultātā zēnam ir bērnu cerebrālā trieka, spastiska tetraparēze.

  Rūdim ir veikta operācija sirdij un actiņām. Bērnam ir līdzsvara un koordinācijas traucējumi. Viņš vēl neprot patstāvīgi sēdēt, rāpot un staigāt, taču ja kāds stingri pietur zēnu zem padusēm un palīdz noturēt līdzsvaru, labprāt sper solīšus, ļoti patīk kāpt augšā pa kāpnēm. Rūdis visu saprot, ir emocionāls, izrunā dažus vārdus un zilbes, cenšas atdarināt dažādas skaņas. Prot ar rociņu parādīt ķermeņa daļas.

  Kopš viena gada vecuma Rūdis regulāri iziet rehabilitācijas kursus sanatorijā „Vaivari”. Dzīvojam laukos tālu no pilsētas, tāpēc ir apgrūtinoši regulāri apmeklēt fizioterapijas nodarbības, baseinu, masāžas, reitterapiju. Priecājamies par katru iespēju iziet rehabilitācijas kursus, jo tad ir iespēja saņemt visas nepieciešamās terapijas un speciālistu ieteikumus.

Pateicoties ziedotāju atbalstam Rūdītim bija iespēja apmeklēt Starptautisko rehabilitācijas klīniku Truskavecā. Ārsti iesaka iziet vismaz divus ārstēšanās kursus gadā. Ģimene pati segs ceļa un uztuŗēšanās izmaksas.

  Savos sapņos mēs redzam Rūdīti staigājam. Mēs ceram šo sapni pārvērst īstenībā.

Projekts ievietots portālā: 01.01.2012.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Ārstnieciskā masāža

Palīdzība Sofijai Sirmei

Palīdzība Sandrai Ameļčenkovai

Palīdzība Sandrai Uļjānei

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 756 095.74 €