Seko mums Šodien saziedoti jau 476.00 €

Atbalsts Rolandam Briedim

Mērķis: rehabilitācija
Gadā nepieciešams: 6000 latu
Rolands Briedis, dz.g. 2005., Rīga

 Dzemdību traumas rezultātā zēnam ir organisks smadzeņu bojājums, mikrocefālija, bērnu cerebrālā trieka, lēkmjveida tetraparēze.
Pēdējos 3 gadus ģimene ir cīnījusies ar šo slimību, pateicoties ziedotāju atbalstam un ziedojumiem. Šajā laikā zēns Starptautiskajā rehabilitācijas centrā  Truskavecā  ir saņēmis septiņus rehabilitācijas kursus.Saņēmis cilmes šūnu injekcijas, 2 refleksoterapijas kursus.
 Ir saņemti 12 rehabilitācijas kursi Sanktpēterburgā, G.N.Romanova rehabilitācijas centrā.

Rolands ir sasniedzis salīdzinoši labus rezultātus. Viņš iemācījās pārvelties no muguras uz vēdera un otrādi. Guļus pozā uz vēdera jau prot izvilkt rokas no apakšas. Rolands māk ar rokām atgrūsties no grīdas. Puika mēģina rāpot. Māk nostāvēt, pagaidām staigā uz pirkstgaliņiem, taču tas ir tikai laika jautājums, jo ir pasūtīti ortopēdiskie apavi.
Zēns mēģina izrunāt daudz jaunu skaņu.
 Lai varētu nostiprināt apgūto un iemācīties kaut ko jaunu, vēl nepieciešams iziet 7 kursus (10 mēneši) Reģionālajā labdarības fonda G.N.Romanova Bērnu rehabilitācijas centrā, Sanktpēterburgā.

Diemžēl Latvijā nav tāda veida rehabilitācijas iespēju. Arī naudas līdzekļi ģimenei ir ierobežoti. Rolanda vecāki  ļoti pateicīgi ziedotājiem par jebkāda veida palīdzību.

Projekts ievietots portālā 01.01.2012.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Mazo sirsniņu cerības

Stiprini Stipros

Piepildi bērniņa sapni!

Labas Ziņas*

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 355 199.17 €