Seko mums Šodien saziedoti jau 262.00 €

Atbalsts Robertam Saidjaševam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Robertam nepieciešamā summa saziedota.

Robertam ir 13 gadi, un zēns nemāk runāt, nekontaktē ar citiem bērniem un nemāk lietot rotaļlietas. Māmiņa ļoti pārdzīvo, jo puisēns pirmos savas dzīves gadus attīstījās atbilstoši savam vecumam.

Roberts piecu gadu vecumā ilgstoši un hroniski slimoja divu gadu garumā, kā rezultātā zēnam attīstījušies ļoti izteikti un smagas pakāpes funkcionēšanas ierobežojumi. Roberts nespēj apgūt jaunas iemaņas un pašaprūpi, ir traucēta iekļaušanas sabiedrībā. Zēna veselības stāvoklis tiek raksturots kā ļoti smaga invaliditātes pakāpe.  

Roberts nevar izteikt savas vēlmes un vajadzības. Lai spētu izteikt savas domas un pilnvērtīgu komunicētu nepieciešama alternatīvā komunikācija.

Ārsti Robertam ir nozīmējuši nodarbības pēc PECS metodes un ūdens procedūras. Terapija palīdz runas attīstībai, uzvedības korekcijai. Šī terapija nav iekļauta valsts apmaksātajos rehabilitācijas pakalpojumos, tādēļ ģimene lūdz sabiedrības palīdzību.

  • PECS terapijas nodarbības (2 kursi) – 1400 eiro;
  • individuālās nodarbības baseinā (12 nod. x 21 =252 eiro x 12 mēneši) – 3024 eiro;

Lai nodrošinātu Robertam visus rehabilitācijas pakalpojumus gadā, kopā nepieciešami 4424 eiro, no kuriem 3216 eiro jau ir pieejami no 2018.gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2019. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 1208 eiro.

Palīdzēsim Robertam!

Projekts ievietots portālā 09.01.2019

Projekts noslēgts 17.07.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Bērna sargeņģelis

Palīdzēsim izglābt dzīvības

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Programma AVANTI

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

641 133.74 €