Seko mums Šodien saziedoti jau 270.00 €

Atbalsts Rikardam Mikaelam Tallkvistam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem!

Rikardam Mikaelam jūnijā paliek 7 gadi. Četru gadu vecumā māmiņa pamanīja, ka Rikardam sāk palielināties kakla limfmezgli. Tika apmeklēti visi nepieciešamie speciālisti, tika ieteikts likties mierā, jo, iespējams, tas ir bijis kāds vīruss vai, somatikas izpausmes-žēlums pret tēvu, kurš tobrīd jau bija ratiņkrēslā multiplās sklerozes dēļ, ilgas pēc mātes, kura strādāja skolā.

2017.gada 16.februārī Rikards sūdzējās par galvassāpēm, zaudēja samaņu, tika aizvests uz BKUS, tika veikta datortomogrāfija un MR galvai. Bija noticis insults smadzeņu audzējā. Nākamajā dienā tika veikta operācija, pēc operācijas bērns nemodās. Trešajā dienā pēc operācijas tika veikta magnētiskā rezonanse un noskaidrots, ka operācijas laikā izveidojies trombs, kurš palicis nepamanīts. Bija iestājies smadzeņu kreisās puslodes infarkts.

Turpmāk ar izcilu ārstu un citu speciālistu darbu Rikards divu gadu laikā mācās visu no jauna, redzēt, runāt, staigāt. Labā ķermeņa puse, īpaši rociņa, vēl neklausa kā gribētos, bet Rikards ir cīnītājs, kurš aktīvi strādā, lai atgūtu savu dzīvi atpakaļ.

Kopš 2018.gada februāra Rikards saņem regulāru rehabilitāciju rehabilitācijas centrā Poga. Padarītajam darbam ir rezultāti un noteikti ir jāturpina Rikardam nodrošināt regulāru terapiju. 2019. gada augustā Rikardam plānots intensīvs 15 dienu rehabilitācijas kurss. Kursa laikā iekļautas “TheraSuit 3” fizioterapijas nodarbības, 9 audiologopēda un 6 ergoterapijas nodarbības. Viena intensīvā rehabilitācijas kursa kopējās izmaksas ir 1695 eiro.

Starp intensīvajiem kursiem Rikards regulāri apmeklē fizioterapijas, ergoterapijas un audiologopēda nodarbības. Uzturošajiem rehabilitācijas kursiem kopā nepieciešami 2340 eiro. Lai nodrošinātu visus nepieciešamos rehabilitācijas pasākumus, kopā nepieciešami 4035 eiro.

Palīdzēsim Rikardam!

Projekts ievietots portālā 13.06.2019

Projekts noslēgts 31.12.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Rikardam Mikaelam Tallkvistam

Piepildi bērniņa sapni!

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Atbalsts Ralfam Kalniņam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

740 262.83 €