Seko mums Šodien saziedoti jau 490.71 €

Atbalsts Ričardam Jakovickim

Deviņgadīgais Ričards ir ļoti dzīvespriecīgs, pozitīvs un mācīties gribošs zēns. Ričards nestaigā un pārvietojas ratiņkrēslā, rokas zēnam klausa tikai daļēji. Zēna diagnoze ir bērnu cerebrālā trieka, simptomātiskā epilepsija. Smagā slimība nav šķērslis, lai Ričards spēlētos ar datoru vai pildītu skolotāju uzdotos uzdevumus. Viņš ir iemācījies daudzas lietas darīt ar muti vai degunu.

Ģimene nodrošina regulāras fizioterapijas nodarbības, lai Ričards spētu vairāk kontrolēt savas rokas, kā arī visu ķermeni kopumā.

Ričardam plānots intensīvs 19 dienu rehabilitācijas kurss centrā Poga 2018.gada janvārī. Kursa laikā paredzēts Therasuit 3 nodarbību kurss, 6 ergoterapijas nodarbības, kā arī osteopāta un neirologa konsultācijas, kopā 65 nodarbības. Viena kursa kopējās izmaksas ir 1910 eiro. Ģimene no saviem līdzekļiem nevar segt visas izmaksas, kas saistītas ar dēla terapijām, tāpēc lūdz ziedotāju atbalstu.

Palīdzēsim Ričardam!

Projekts ievietots portālā 22.11.2017

Projekts noslēgts 30.12.2018

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Atbalsts Romānam Mastam

Palīdzība smagi slimiem jauniešiem

Atbalsts Elzai Dzenei

Dakteris Poga

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

179 332.85 €