Seko mums Šodien saziedoti jau 1,301.52 €

Atbalsts Ričardam Edžum un Keitai Gabrielai Leimaņiem

Ričards Edžus un Keita Gabriela Leimaņi, dz. g. 2007., Rīga

Mērķis: Rehabilitācija Latvijā.

Ričards Edžus un Keita Gabriela dzimuši priekšlaicīgās dvīņu dzemdībās 29. grūtniecības nedēļā. Ričardiņa diagnoze ir bērnu cerebrālā trieka ar spastiko tetraparēzi. Ričardiņš dzima pirmais un līdz šim vēl pats nestaigā. Zēnam 2017.gadā veikta muskuļu pagarināšanas operācija Čehijā. 2018.gada janvārī Ričards saņēma intensīvu rehabilitācijas kursu rehabilitācijas centrā "RENONA" Slovākijā. Ričardam nepieciešama intensīva fizioterapija, lai stabilizētu un nostiprinātu muskuļus, lai spētu nākotnē pārvietoties ar rollatoru, kā arī lai veiktu ikdienas pašaprūpi. Zēns cer, ka  kādreiz spēs staigāt pats. Ričards skolā mācību vielu raksta uz  portatīvā datora, jo rociņas spastika vēl neļauj rakstīt pašam. 

Keita staigā pati, bet diemžēl uz pirkstgaliem. Lai gan ikdienā meitenīte vingro un stiepj muskuļus, bet diemžēl tas maz palīdz. Keitai ir nepieciešama intensīva fizioterapija un masāžas. Ģimene cer, ka ieguldītais darbs nodarbībās palīdzēs meitenei staigāt pareizi uz pilnu pēdu. Meitenes sapnis ir spēlēt basketbolu.

Ričards un Keita mācās vispārizglītojošā skolā. Ričards uz skolu brauc ratiņkrēslā, bet Keita pati uz savām kājām, tiesa, pārsvarā uz pirkstgaliem, lai gan arī skolotāji meitenei arī aizrāda, lai kāju liek arī uz papēža, bet viņai tā grūtāk, tādēļ citreiz aizdomājas, citreiz apzināti – lai ātrāk un ērtāk.  

Abiem ļoti patīk dejot, bet Ričardam arī dziedāt. Viņš ir uzstājies arī "Nāc līdzās!" koncertā. Zēns aizrāvies ar tehnoloģijām – datoriem, spēlītēm, bet Keita dejo modernās dejas. Protams, viņai, kā jau meitenei, ļoti patīk pucēties. 

Ģimene lūdz ziedotāju palīdzību, lai Ričards Edžus un Keita Gabriela 2018. gadā varētu saņemt:

  • Fizioterapijas nodarbības 750 X19 EUR – 14250 eiro

Lai nodrošinātu abiem bērniem rehabilitācijas pakalpojumus gadā kopā nepieciešami 14250 eiro, no kuriem 536 eiro jau ir pieejami no 2017. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2018. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 13714 eiro.

Palīdzēsim Ričardam Edžum un Keitai Gabrielai!

Projekts ievietots portālā 28.02.2018

Projekts noslēgts 09.01.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Smagi slimu cilvēku atbalstam

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Palīdzība smagi slimiem jauniešiem

Programma AVANTI

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

180 143.66 €