Seko mums Šodien saziedoti jau 8,764.50 €

Atbalsts Renāram Jēkabsonam

Mērķis: rehabilitācija Starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā Truskavecā
Gadā nepieciešams: 2100 lati

 Renārs Jēkabsons, dz.g. 1998., Ventspils raj., Jūrkalnes pag.

Renārs piedzima ļoti smagās stangu dzemdībās Ventspils slimnīcā. Pēc ilgas ārstēšanās Rīgā, tika diagnosticēta bērnu cerebrālā trieka. Ģimene visus šos gadus ir izmēģinājusi daudzas ārstēšanas metodes, gan tradicionālās,  gan netradicionālās, jo katra iespēja vieš cerību, ka tā palīdzēs Renāram.

Pateicoties daudzu ziedotāju atsaucībai  zēns ir saņēmis četrus rehabilitācijas kursus Starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā Truskavecā.
Renārs ir sācis nedaudz staigāt, kļuvis brīvāks. Zēns aug lielāks un pārvietošanās notiek ar grūtībām. Konsultējoties pie Minhenes ortopēdisklās klīnikas speciālistiem tika dota cerība, ka Renārs varēs staigāt pats.
Renāram nepieciešama operācija kāju muskuļu pagarināšanai, pēdu korekcija, kā arī roku muskuļu pagarināšanas operācija. Pēcoperācijas periodā būs nepieciešams rehabilitācijas kurss.
Ģimene vēršas ar lūgumu palīdzēt, lai zēns reizi gadā varētu saņemt rehabilitācijas kursu Starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā Truskavecā. Kopā nepieciešami 2100 lati.  

 Projekts ievietots portālā: 01.01.2012.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Palīdzība Dominikam Kūlam

Palīdzība Sandrai Uļjānei

Ārstnieciskā masāža

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 739 731.94 €