Seko mums Šodien saziedoti jau 380.00 €

Atbalsts Reinim Brenčam

Reinis ir 8 gadus vecs dzīvespriecīgs un aktīvs puika. Puisēns piedzima priekšlaicīgi, 27 grūtniecības nedēļā. Dzemdību laikā, skābekļa trūkuma dēļ, galvā izveidojās 4.pakāpes asins izplūdums, kas radīja problēmas zēna turpmākajā attīstībā, īpaši fiziskajā attīstībā. Reinim ir uzstāstītas diagnozes BCT, simptomātiskā epilepsija, un pēc daudzu speciālistu novērojumiem arī AST iezīmes.

Līdz 3 gadu vecumam Reinis nestaigāja. Pateicoties 2015. gadā veiktajai operācijai Vācijas klīnikā, puisēns sāka patstāvīgi staigāt. Kustību kvalitātes uzlabošanai un vispārējās fiziskās attīstības veicināšanai Reinis regulāri apmeklē dažādas terapijas - fizioterapija, ergoterapija, reitterapija. Reinis ir gudrs, komunikabls un dzīvi mīlošs zēns.  Viņam patīk "remontēt" vecu sadzīves tehniku. Šobrīd ļoti aizrāvies ar enciklopēdiju pētīšanu, it īpaši par kukaiņiem un dabas parādībām. Šogad Reinis uzsāka skolas gaitas 1.klasē. Lai sagatavotos skolai un palīdzētu mācībās zēns vienu reizi nedēļā apmeklē speciālā pedagoga - logopēda nodarbības, kurās tiek vingrināta uzmanības noturība, runas raitums un trenēta smalkā rokas muskulatūra, pareizam rakstāmpiederumu satvērienam.

Reinis ir saņēmis vairākus rehabilitācijas kursus centrā "Poga". Centra speciālisti, novērtējot zēna pozitīvo attīstības dinamiku, rekomendē regulāru rehabilitāciju.

2019-2020.gadā Reinim plānoti 2 intensīvi 15 dienu rehabilitācijas kursi. Viena kursa laikā plānotas 15 “Therasuit3” terapijas nodarbības, 6 ergoterapijas, osteopāta konsultācija. Kursa kopējās izmaksas ir 1515 eiro. Diviem rehabilitācijas kursiem kopā nepieciešami 3030 eiro.

Palīdzēsim Reinim!

Projekts ievietots portālā 16.10.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Mazo sirsniņu cerības

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Smagi slimu cilvēku atbalstam

Palīdzība Žannai Kušnerei

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

54 150.60 €