Seko mums Šodien saziedoti jau 120.00 €

Atbalsts Reinim Bērziņam

Mērķis: Rehabilitācija
Gadā nepieciešams: 5500 latu
Reinis Bērziņš, dz.g. 2003., Jelgava 


Diagnoze- bērnu cerebrālā trieka, spastiska  tetraperēze pēc organisma CNS bojājuma.
Reinis ir dzīvespriecīgs un sabiedrisks zēns, kurš no vienaudžiem atšķiras tikai ar to, ka pats vēl nespēj staigāt. Vismaz pagaidām vēl ne.
Tāpēc ir ļoti svarīgi tieši šobrīd, kad bērns attīstās, sniegt viņam iespēju iegūt  šo prasmi. Un to var izdarīt tikai ar neatlaidīgu darbu un regulāru rehabilitāciju. Jo agrākā vecumā iespējams panākt kādus kustību uzlabojumus, jo lielākas cerības, ka zēns ar laiku spēs vairāk parūpēties pats par sevi.
Lai gan tiek izmantotas visas Latvijā iespējamās rehabilitācijas iespējas gan ikdienā, gan kursu veidos Vaivaros un Līgatnē, tomēr tas ir stipri par maz. Tāpēc rehabilitācija iespēju robežās tiek veikta arī Ukrainas starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā Truskavecā, kā arī delfīnterapija Odesā.
Reiņa vecāki ir ļoti pateicīgi visiem, kas ir palīdzējuši Reinim apmeklēt šos rehabilitācijas kursus. Priecē tas, ka rezultāti ir acīmredzami. Reinis vairs nepārvietojas tikai rāpus vai ratiņkrēslā, bet  ir sācis izmantot arī staiguli.
Lai arī tas nav vienkārši, tomēr viņš cenšas un tas nebūt nav mazsvarīgi- Reinim ir parādījusies vēlme kaut ko darīt pašam, kas savukārt dod cerības, ka viņš to arī spēs panākt.

 Ir radusies vēl kāda iespēja un līdz ar to arī cerība - rehabilitācijas centrs Slovākijā, kur šādu bērnu ārstēšanai ar ļoti labiem rezultātiem izmanto kostīmu "Adeli", kas ļauj palielināt aktīvo kustību apjomu, uzlabot līdzsvara izjūtu.
Rehabilitācijas kurss ilgst trīs nedēļas, katru dienu 4-5 stundas intensīvas nodarbības, kas izmaksā 4000 Ls. Šādu kursu būtu nepieciešams atkārtot divas reizes gadā.
Reiņa ģimene saviem spēkiem šo rehabilitāciju bērnam finansiāli nespēj nodrošināt, tādēļ ļoti cer uz ziedotāju atsaucību, lai savam bērnam dotu iespēju pašam staigāt.
Palīdzēsim Reinim!

Projekts ievietots portālā  01.01.2012.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Artim Miglānam

Palīdzība Markam Kļaviņam

Palīdzi bērniem staigāt!

Dzeramā ūdens attīrīšanas stacija Ukrainai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

3 072 384.13 €