Seko mums Šodien saziedoti jau 4,696.00 €

Atbalsts Poļinai Tihanai

Mērķis: Rehabilitācija
Gadā nepieciešams: 600 Ls gadā
Poļina Tihana, dz.g. 2002., Jēkabpils

Poļinai no dzimšanas ir ļoti nopietni kustību traucējumi. Poļinai ir bērnu cerebrālā trieka. Rociņas strādā tikai 40% no normas.

Lai uzlabotu Poļinas veselību, ar ziedotāju atbalstu meitenīte vairākas reizes ir pabijusi Odesā klīnikā "Budusčeje". Paldies visiem cilvēkiem par atsaucību, sapratni un līdzjūtību!

Trīs gadu laikā regulāri apmeklējot rehabilitācijas centru "Buduschie" (Odessa), Poļinai ir redzamas lielas izmaiņas.  Lai bērna veselību turpinātu uzlabot, Poļinai ir nepieciešams atkārtot rehabilitācijas Odesas klīnikā. Ģimene pati sedz ārstniecības izmaksas un lūdz sabiedrības atbalstu palīdzēt apmaksāt ceļa izdevumus. Tam nepieciešami 600 lati gadā. Palīdzēsim mazajai Poļinai!

Projekts ievietots portālā 01.01.2012.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzi Turcijai!

Ukrainas bēgļu atbalstam

Palīdzība Timuram Krasanovam

Ārstnieciskā masāža

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 331 514.78 €