Seko mums Šodien saziedoti jau 3,295.90 €

Atbalsts Oskaram Keišam

Mērķis: rehabilitācija
Gadā nepieciešams: 4438 lati

Oskars Keišs, dz.g. 2000., Rīga 

Oskars dzima dabīgās dzemdībās, kaut bija nepieciešams veikt ķeizargriezienu. Tā rezultātā mazajam puisēnam bija aisinizplūdums galvā un pirmos dzīves mēnešus mazulis pavadīja slimnīcās. Šo smago dzemdību vienas no sekām ir bērnu cerebrāla trieka. Ir acs tīklenes atslāņošanās un tāpēc  tika veiktas lāzera un krio operācijas actiņām, kuras ļauj pašlaik zēnam redzēt ar brillēm ar stikliem -21.

Kopā Oskars ir saņēmis 17 rehabilitācijas kursus Latvijā, 3 ārstēšanās kursus Starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā Truskavecā, vairākas ausu operācijas.

Pateicoties ieguldītajam darbam tagad Oskars var dzirdēt, skriet, peldēt, braukt ar velosipēdu. Ir ieguldīts daudz pūļu zēna veselības stiprināšanā.

Šī ārstniecība zēnam ir jāturpina. Gada laikā ir nepieciešams  ostoepāts, psihologa konsultācijas, sensomotorā korekcija, reitterapija,  baseina apmeklējums un delfīnterapijas kurss.

 Zēnu interesē viss, kas saistīts ar dzīvniekiem. Mājās viņš rūpējas par diviem kaķiem un zivtiņām akvārijā. Zēns sapņo kļūt par ihtiologu. Oskars dzīvo kopā ar mammu. Zēnam ir jāturpina iesāktā ārstniecība, ģimenei tam līdzekļu nepietiek.

Palīdzēsim Oskaram uzlabot savu veselību!

Projekts ievietots portālā: 01.01.2012.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Elīnai Padomai

Latviešu mūziķi - ukraiņu karavīriem

Bruņuvestes Ukrainas mediķiem

Dzeramā ūdens attīrīšanas stacija Ukrainai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

3 131 677.81 €