Seko mums Šodien saziedoti jau 1,200.51 €

Atbalsts Orestam Jānim Jonasam

Orests ir 4 gadus vecs zēns, kuram ir bērnu cerebrālā trieka, spastiska diplēģija. Zēns savā vecumā pārvietojas rāpojot un nedaudz ar rollatora palīdzību.

Pateicoties jau saņemtajiem 3 kursiem centrā Poga, Orestam ir krietni uzlabojies kustību apjoms kājās. Zēns turoties pie rokām soļus sper daudz drošāk. Orests tagad var patstāvīgi apģērbties, pieturoties var piecelties no sēdus stāvokļa. Orests tagad spēj nostāvēt, turoties ar vienu roku. Dažas sekundes puisēns jau spēj nostāvēt arī bez atbalsta pats.

Oresta ikdiena pakārtota, apmeklējot nodarbības un veicot vingrinājumus arī mājas apstākļos.

2018. gadā Orestam plānoti 2 intensīvi rehabilitācijas kursi centrā Poga. 19 dienu kursa laikā paredzētas nodarbības pēc TheraSuit 3 metodes, 6 ergoterapijas nodarbības, osteopāta un neirologa konsultācijas. Vienā kursā ir 65 nodarbības, kopējās izmaksas ir 1910 eiro. Lai Orestam varētu nodrošināt gadā divus šādus kursus, kopā nepieciešami 3820 eiro.

Palīdzēsim Orestam Jānim!

Projekts ievietots portālā 23.11.2017

Projekts noslēgts 31.12.2018

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Atbalsts Romānam Mastam

Atbalsts Iļjam Sviridenko

Stiprini stipros

Atbalsts Eduardam un Aleksim Krūmiņiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

180 042.65 €