Seko mums Šodien saziedoti jau 678.00 €

Atbalsts Ņikitam Čačkovskim

Ņikita Čačkovskis, dz.g.2008., Rīga

Mērķis: Rehabilitācija Latvijā. Delfīnterapija.

2017.gada ziedojumos nepieciešams: 5202 EUR

Ņikita piedzima pilnīgi vesels bērns. Līdz viena gada vecumam zēns attīstījās kā visi vienaudži. Tad pēkšņi zēnam attīstība apstājās, Ņikita apklusa, valoda neattīstījās. Veicot izmeklējumus, zēnam uzstādīja diagnozi – autisms. Vēl 3 gadu vecumā zēns nerunāja.

Tika uzsākta terapija, lai veicinātu Ņikitas attīstību. Zēns regulāri saņēma delfīnterapiju, reitterapiju, apmeklēja osteopātu, logopēdu, peldēšanas nodarbības, attīstošās nodarbības pēc PECS metodes, psihologu. Paldies visiem ziedotājiem, kas palīdzēja nodrošināt šīs terapijas. Terapijas ir ļoti palīdzējušas zēnam, Ņikitas valoda attīstās.

 Zēns apmeklē speciālās pamatskolas 1. klasi un cenšas iejusties, komunicēt ar vienaudžiem, kaut gan zēna vārdu krājums pagaidām neliels. Viņš aizvien vairāk saprot un apzinās lietas sev apkārt.

Ņemot vērā zēna veselības stāvokli, un redzot labos rezultātus, terapija noteikti jāturpina. 

Ģimene lūdz sabiedrības atbalstu, lai Ņikita varētu saņemt:

  • Attīstošās nodarbības pēc PECS metodes – 530 eiro;
  • peldēšanas nodarbības baseinā – 2160 eiro;
  • psihologs – 480 eiro;
  • logopēda nodarbības - 1200 eiro;
  • Delfīnterapija – 1476 eiro

Lai nodrošinātu Ņikitam rehabilitācijas pakalpojumus 2017.gadā kopā nepieciešami 5846 eiro, no kuriem 644 eiro jau ir pieejami no 2016.gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2017. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 5202 eiro.

 Palīdzēsim Ņikitam!

Projekts ievietots portālā 06.01.2017

Projekts noslēgts 31.12.2017

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība smagi slimiem jauniešiem

Baltais fonds

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Vienoti par iespēju!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

119 048.05 €