Seko mums Šodien saziedoti jau 490.71 €

Atbalsts Nikai Knuplei

Nika ir 6 gadus veca meitenīte, kurai ir nācies ļoti nopietni cīnīties par savu dzīvību. Uzreiz pēc piedzimšanas mazulītei tika konstatēts abpusējs asinsizplūdums smadzenēs, tika veiktas četras operācijas. Pēc tam ģimenie nāca nākamais trieciens, kad Nikai uzstādīja diagnozi – bērnu cerebrālā trieka.

Meitenītes fiziskā attīstība ir kavēta. Nika pārvietojas ar staiguļa palīdzību. Pati stabili nostāvēt un staigāt pagaidām nevar. Ņemot vērā, kādām grūtībām meitenīte saskārusies viņa ir zinātkāra, cītīgi apgūst mācību programmu bērnudārza sagatavošanas klasītē. Nika ir interesants sarunu biedrs, radoša meitene.

Ar ziedotāju atbalstu Nika jau saņēmusi 3 intensīvus rehabilitācijas kursus centrā Poga. Pēc saņemtajām terapijām ir vērojami uzlabojumi Nikas attīstībā. Tagad meitene spēj pati iet līdz 10 soļiem un nostāvēt līdz 5 minūtēm. Lai sasniegtu pēc iespējas labākus rezultātus, terapija jāsaņem regulāri. Nikai jāiemācās noturēt līdzsvaru, stabili nostāvēt un nākotnē staigāt patstāvīgi bez palīglīdzekļiem.

Ģimene vēršas pie ziedotājiem ar lūgumu palīdzēt Nikai nodrošināt turpmāko rehabilitācijas kursu centrā "Poga" arī 2018.gadā.

Viena terapijas kursa laikā ir paredzēts Therasuit3 nodarbību kurss, GEO gaitas robota nodarbības, neirologa un osteopāta konsultācijas. Mēneša intensivā kursa kopējās izmaksas ir 2550 eiro. Lai Nikai gada laikā varētu nodrošināt trīs šādus kursus, kopā nepieciešami 7650 eiro.

Palīdzēsim Nikai!

Projekts ievietots portālā 19.09.2017

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Atkārtota palīdzība Evai Teimanei

Smagi slimu cilvēku atbalstam

Palīdzība Andrim Vasko

Pilsētas kaķu dzīve

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

179 332.85 €