Seko mums Šodien saziedoti jau 1,422.00 €

Atbalsts Martai Zeilišai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem!

Martai pēc piedzimšanas tika diagnosticēta difūza hipotonija un izteikta psihomotora attīstības aizture. Laba galvas kontrole bijusi tikai ap gada vecumu. Velties meitenīte sāka gada vecumā, bet sēdēt tikai 5 gadu vecumā. Pašlaik Martai ir 8 gadi, viņa var nostāties četrrāpus, ar atbalstu pati var arī nostāvēt. Martai ir izteiktas komunikācijas grūtības, garīga atpalicība, motorās attīstības aizture. Lai meitenītes stāvoklis vēl vairāk nepasliktinātos, ir nepieciešama regulāra uzturoša fizioterapija un ergoterapija, kā arī neirologa konsultācijas.

Līdz šim Marta fizioterapijas nodarbības saņēma centros “Poga”, “Mēs esam līdzās”, NRC “Vaivari”, Ķengaraga poliklīnikā. Ikdienā tiek izmantoti pastaigu rati, aktivitāšu krēsls. Marta spēj izteikt ap 20 vārdi – mamma, baba u.c. Vārdus kopā neliek, teikumus neveido. Sabiedrībā Marta ir sabijusies, klusa, bet mājas apstākļos meitene ir aktīvāka, sadarbojas vairāk.

Martai centrā "Poga" plānots viens intensīvs 15 dienu rehabilitācijas kurss, kā arī četri uzturošās fizioterapijas kursi. Intensīvā kursa laikā paredzētas fizioterapijas nodarbības ar TheraSuit elementiem, 8 ergoterapijas nodarbības, 8 audiologopēda nodarbības. Kursa izmaksas 1260 eiro.

Četri uzturošās fizioterapijas kursi kopā 48 nodarbības, gadā izmaksā 960 eiro. Martas terapijām centrā Poga gadā kopā nepieciešamā summa 2220 eiro.

Ģimenē kopā ir 4 cilvēki, Marta, martas mamma un Martas vecmāmiņa un vectētiņš, kuriem arī nepieciešama aprūpe. Algotu darbu strādā tikai Martas mamma.

Palīdzēsim Martai!

Projekts ievietots portālā 28.12.2018

Projekts noslēgts 08.03.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Pilsētas kaķu dzīve

Palīdzība Raimondam Ločmelim

Rūpju bērnu māmiņām

Dakteris Delfīns

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

157 963.36 €