Seko mums Šodien saziedoti jau 1,200.50 €

Atbalsts Martai Javai

Sirsnīgs paldies ziedotājiem! Martas rehabilitācijai līdzekļi pietiekoši!

Septiņpadsmit gadus vecajai Martai kopš dzimšanas ir cerebrālā trieka, simptomātiska epilepsija. Marta dzima dvīņu dzemdībās, kā otrais bērniņš. Dzemdībās meitenītei  bija smaga asfiksija, kas atstāja smagas sekas Martas attīstībā.  

Marta nerunā, ir apgrūtināta barošana, jo ir žokļa locītavu funkciju traucējumi. Viņa ēd tikai blenderētu ēdienu. Marta pārvietojas rāpojot. Ar pieaugušā atbalstu vai izmantojot staiguli meitene spēj spert arī patstāvīgi soļus. Pēc saņemtā terapijas kursa centrā Poga Marta kļuvusi stabilāka, labāk spēj noturēt savu augumu. Meitene kļuvusi arī patstāvīgāka. Lai saglabātu iegūtos rezultātus un uzlabotu Martas stāvokli terapija nepieciešama regulāri.

Nākamais intensīvais rehabilitācijas kurss centrā poga Martai plānots 2018.gada jūlijā. 19 dienu terapijas kursā iekļautas 38 fizioterapijas nodarbības ar Therasuit metodes elementiem, 6 ergoterapijas nodarbības, neirologa un osteopāta konsultācijas, kopā 46 nodarbības. Kopējās kursa izmaksas 1340 eiro.

Palīdzēsim Martai!

 

Projekts ievietots portālā 18.12.2017

Projekts noslēgts 19.12.2018

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Jūlijai Aņisimovai

Palīdzība trūcīgiem sirmgalvjiem

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Atbalsts Iļjam Sviridenko

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

180 042.64 €