Seko mums Šodien saziedoti jau 5,930.74 €

Atbalsts Mārai Eniņai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem!

Pirms 12 gadiem notika nelaime - ugunsgrēks. Ratiņos aizdegās radio telefons ar „baby alarm” funkciju. Rezultātā 2 mēnešus vecā Māriņa ieguva ķermeņa 2.-3. pakāpes termisku apdegumu. Tika uzsākta nepārtraukta cīņa ar nelaimes sekām, kura turpinās vēl joprojām.

Māriņai veiktas 16 rekonstruktīvās ķirurģiskās operācijas. Šo gadu laikā ir padarīts daudz - ir izstieptas rētas, Māriņa sāk kaut nedaudz izmantot savu labo rociņu, sāk to pielietot savas ikdienas gaitās, bet diemžēl nepietiekami, un tādēļ veidojas vesela virkne ar veselības problēmām.

Daudzo operāciju seku rezultātā meitenītei rodas jaunas problēmas. Ir izveidojies mugurkaula 1. pakāpes skolioze, muguras muskulatūras nestabilitāte, atopiskais dermatīts, pastāv emocionālā nestabilitāte, ir izteikti atšķirīgi roku apakšdelmi, labā roka būtiski atšķiras garumā no kreisās rokas apakšdelma.

Māra emocionāli ir nepārtraukti „uzvilkta”, pastāvīgā pēcoperāciju pārdzīvojumu varā. Māra jau daudz ko ir sākusi saprast no notikušā, un tāpēc meitenīte uzdod daudz jautājumus: kāpēc man ir tā kā nav citiem? Kāpēc un kā tas ir notika? Kad tas beigsies un, kad es varēšu priecāties un dzīvot kā citi mani draugi.

Māriņa mācās 6.klasē. Skolā meitene jūtas atstumta, vientuļa, vienaudžiem nepieņemta, jo atšķiras no vienaudžiem, tāpēc viņai ir daudz pārdzīvojumu, kas traucē koncentrēties mācībām un liek justies nelaimīgai. Katru dienu vēlā pēcpusdienā meitene dodas uz terapijām. Tas ir regulārs, pastāvīgs darbs, kas no meitenītes prasa milzīgu pacietību, uzmanību, paklausību.

Osteopāta terapija nepieciešama, lai uzlabotu traumatizētā apvidus asinsriti, mazinātu saspringumu, mazkustīgumu labā apakšdelma, plaukstas un pirkstu rajonos, lai uzlabotu replantēto pirkstu kustīgumu, uzlabotu ādas transplantācijas zonu rētu mazkustību un sekojošu audu kustību uzlabošanu, stimulējošu osteopātisko terapiju.

Ģimene no saviem līdzekļiem Māriņai apmaksā psihiatra konsultācijas, psihoterapeitu, mākslas terapiju, sporta nodarbības, mūzikas terapiju, peldēšanas nodarbības, masāžas, reitterapiju. Ārstniecības izmaksas ir lielas, visas terapijas segt nav pa spēkam.

Ģimene lūdz ziedotāju palīdzību, lai Māra 2019.gadā varētu saņemt:

  • Fizioterapiju 100 x 18 EUR – 1800 eiro;
  • Ārsta-osteopāta pakalpojumi 50 X 40 EUR – 2000 eiro;

Lai nodrošinātu Mārai rehabilitācijas pakalpojumus gadā kopā nepieciešami 3800 eiro, no kuriem 309 eiro jau ir pieejami no 2016. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. 2019. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 3491 eiro.

Palīdzēsim Mārai!

Projekts ievietots portālā 08.01.2019

Projekts noslēgts 14.05.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Reiz cilvēkam bija draugs

Draugu stipendija

Palīdzi Dr.Klaunam būt tur, kur viņu gaida!

Dakteris Poga

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

984 463.72 €