Seko mums Šodien saziedoti jau 1,301.52 €

Atbalsts Maksimam Poļakovam

Maksims Poļakovs, dz. g. 2005., Rīga

Mērķis: Rehabilitācija Latvijā. Delfīnterapija.

Maksims ir 12 gadus vecs zēns, kuram patīk viss tas pats, kas vienaudžiem – nodarbības ar datoru un attīstošas spēles un puzles. Diemžēl zēna veselības stāvokļa dēļ viņš nespēj to, ko veselie bērni. Ikdienā zēns mācās specializētajā skolā, 6.klasē.

Maksims spēj staigāt, tikai turoties kādam pie rokas un arī tad nelielus attālumus. Zēns prot rāpot un pats sēdēt. Ir iemācījies braukt ar trīsriteni. Ikdienā ar zēnu daudz nodarbojas, lai uzlabotu valodu, ķermeņa koordināciju un sīko motoriku. Runā neskaidri. Zēns saņem rehabilitācijas gan Latvijā, gan ārpus tās.

Diemžēl vecākiem nepietiek līdzekļu, lai varētu nodrošināt nepieciešamo ārstniecību pašu spēkiem. Maksims un viņa ģimene ir ļoti pateicīgi visiem, kuri vēlas palīdzēt un dod iespēju Maksimam veseļoties.

Ģimene lūdz ziedotāju palīdzību, lai Maksimam 2018. gadā varētu saņemt:

  • Rehabilitācijas pasākumi Veselības centrā „Ķengarags” ( logopēds, ergoterapeits, nodarbības baseinā, fizioterapeits, Montesori nodarbības) – 5500 eiro;
  • Rehabilitācijas kurss KRC “Jaunķemeri” – 980 eiro;
  • Delfīnterapija - 1468 eiro

Lai nodrošinātu Maksimam ārstniecības un rehabilitācijas pakalpojumus gadā kopā nepieciešami 7948 eiro, no kuriem 5357 eiro jau ir pieejami no 2017. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2018. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 2591 eiro.

Palīdzēsim Maksimam!

Projekts ievietots portālā 13.02.2018

Projekts noslēgts 09.01.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Atbalsts Romānam Mastam

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Atkārtota palīdzība Evai Teimanei

Bērna sargeņģelis

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

180 143.66 €