Seko mums Šodien saziedoti jau 490.71 €

Atbalsts Maksimam Poļakovam

Maksims ir 11 gadus vecs zēns, kuram patīk viss tas pats, kas vienaudžiem – nodarbības ar datoru un attīstošas spēles un puzles. Diemžēl zēna veselības stāvokļa dēļ viņš nespēj to, ko veselie bērni. Ikdienā zēns mācās specializētajā skolā, 5.klasē.

Maksims spēj staigāt, tikai turoties kādam pie rokas un arī tad nelielus attālumus. Zēns prot rāpot un pats sēdēt. Ir iemācījies braukt ar trīsriteni. Ikdienā ar zēnu daudz nodarbojas, lai uzlabotu valodu, ķermeņa koordināciju un sīko motoriku.

Rehabilitācijas centra “Poga” speciālisti veikuši Maksima veselības stāvokļa izvērtējumu un ieteikuši saņemt intensīvo Therasuit 3 rehabilitācijas kursu. Therasuit 3 rehabilitācijas kurss ilgst četras nedēļas un tajā tiek pielietots īpašs tērps. Kursa laikā ir 57 stundas Therasuit nodarbības un viena neirologa un viena osteopāta konsultācija. Kopā tas izmaksā 1790 eiro. Gaitas uzlabošanai zēnam nozīmēts arī G-EO System gaitas robots 19 nodarbība, kas izmaksā 760 eiro. Kā arī 6 ergoterapijas nodarbības par 120 eiro. Gadā nepieciešami divi Therasuit 3 kursi un divi G-EO System kursi. Kopējā rehabilitācijas kursu summa 2107.gadam ir 5340 eiro.

Palīdzēsim Maksimam!

Projekts ievietots portālā 11.01.2017

Projekts noslēgts 31.12.2018

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Atbalsts Iļjam Sviridenko

Atbalsti rūpju bērniņus!

Piepildi bērniņa sapni!

Palīdzība Reimosam Blūmam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

179 332.85 €