Seko mums Šodien saziedoti jau 20,580.77 €

Atbalsts Madaram Bērziņam

Mēŗkis: rehabilitācija NRC "Vaivari" un reitterapija
Gadā nepieciešami: 3400 EUR

Madars Bērziņš, dz.g. 1998., Ērgļu novads
Diagnoze – bērnu cerebrālā trieka, spastiska kāju diplēģija. Madars piedzima priekšlaicīgi 7. grūtniecības mēnesī. Zēna attīstība bija kavēta. Jau sākot ar pirmajiem mēnešiem zēns saņem nepieciešamo rehabilitāciju. Liels darbs un pacietība ir ieguldīta, arī zēna optimisms ir nesis augļus. Lēnām zēna attīstība virzījās uz priekšu.
Madars 8 gadu vecumā spēra pats pirmos soļus. Madars staigā, bet nepieciešams ir pieaugušā atbalsts. Zēns ātri piekūst, ja ir pārslodze tad sākas krampji.

Madars apmeklē skolu, sekmes ir labas. Madara vaļasprieks ir kokapstrādes pulciņš, spēlēt bungas.
Ikdienā tiek nodrošināta vingrošana mājās, fizioterapeita nodarbības, masāžas. Mamma viena audzina Madaru. Cik viņas spēkos mamma apmaksā rehabilitācijas, bet viena nevar segt visas izmaksas, kas saistītas ar dēla rehabilitāciju.  
Liela nozīme sasniegtajā ir rehabilitācijām NRC „Vaivari”.  Lai saglabātu un uzlabotu Madara pašreizējo veselības stāvokli zēnam nepieciešama rehabilitācija NRC „Vaivari”. Rehabilitācijas un reitterapijas kurss 2 reizes gadā kopā izmaksā 3400 eiro.
Pēc katra saņemtā kursa zēnam ir uzlabojumi. Ģimene ļoti cer, ka Madars nākotnē spēs pārvietoties pats, bez līdzcilvēku palīdzības.

Ģimene ir pateicīga visiem ziedotājiem par jau sniegto palīdzību Madaram.

Palīdzēsim Madaram!

 

Projekts ievietots portālā 30.07.2014

Projekts noslēgts 31.12.2014

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Elīzai Ikauniecei

Skolas autobusi Ukrainas bērniem

DOD PIECI 2022

Siltas maltītes ukraiņu karavīriem frontē

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

9 867 081.77 €