Seko mums Šodien saziedoti jau 2,731.00 €

Atbalsts Linardam Lapiņam

Mērķis: rehabilitācija Starptautiskā klīnika Adeli Eesti, Igaunijā
Gadā nepieciešams: 1800 latu
Linards Lapiņš, dz.g. 2002., Jelgavas raj.

Linards ir dzīvespriecīgs un smaidīgs zēns. Linards jau ir skolnieks, viņam ļoti patīk mācīties un, jo īpaši patīk matemātika.
Kad Linards bija gadu vecs, ārsti zēnam konstatēja bērnu cerebrālo trieku. Zēns līdz sešu gadu vecumam spēja pats noiet tikai 30 soļus. Linards pārvietojās galvenokārt rāpojot, staigājot, turoties pie abām rociņām. Ar kreiso pēdu viņš ar papēdi tikpat kā nevarēja pieskarties grīdai.

Linarda vecāki ļoti rūpējas par zēnu. Vairākas reizes, tajā skaitā ar Ziedot.lv ziedotāju atbalstu  Linards ir saņēmis rehabilitāciju Truskavecas Starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā. Zēnam Minhenes ortopēdiskajā klīnikā tika veikta muskuļu pagarinoša operācija un iziets rehabilitācijas kurss.

Pēc operācijas Linards ir sācis staigāt! 
Lai noturētu un stiprinātu pašreiz sasniegtos rezultātus Linardam ir nepieciešamas rehabilitācijas Starptautiskajā klīnikā Adeli Eesti, Igaunijā. Kopā nepieciešami 1800 lati.

 Ģimene saka lielu paldies visiem ziedotājiem un Ziedot.lv kolektīvam, jo bez Jūsu palīdzības Linards nebūtu ticis pie tik spožiem rezultātiem. No visas sirds PALDIES!

Palīdzēsim Linardam!

Projekts ievietots portālā  01.01.2012.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Twitter konvojs Ukrainai

Atkārtota palīdzība Viktorijai Prošinai

Palīdzība Markusam Bluķim

Karo droši!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 487 347.95 €