Seko mums Šodien saziedoti jau 490.71 €

Atbalsts Liliānai Cvetkovai

Sirsnīgs paldies ziedotājiem! Liliānas rehabilitācijai līdzekļi pietiekoši!

Liliāna ir 8 gadus veca dzīvespriecīga meitenīte. Kopš dzimšanas meitenei uzstādīta diagnoze - bērnu cerebrālā trieka, spastiska tetraparēze, krampju sindroms. Palielināts muskuļu tonuss rokās un kājās. Liliāna nerunā, bet vecāki bērnu izprot pēc atsevišķiem žestiem, skaņām un mīmikas, bērns prot izdarīt izvēli ar skatiena palīdzību.

Meitene pati nesēž, neveļas, pati nestaigā, toties pēc neatlaidīgiem rehabilitācijas pasākumiem Liliānai uzlabojusies līšana uz vēdera, palicis stabils elkoņu balsts guļus uz vēdera pozīcijā, stabilāka galvas un muguras kontrole. Tagad Liliāna labāk kontrolē savas rokas un plaukstas, ar abām rokām spēj aptvert lielāku priekšmetu. Pēc operācijas Vācijā lielāka motivācija soļot ar asistēšanas palīdzību.

Intelekts Liliānai pilnīgi saglabāts, viņa visu saprot divās valodās (latviešu un krievu), adekvāti reaģē uz visām ikdienas situācijām, ļoti pacietīga. Meitenei interesē grāmatas, mūzika, pati labprāt cenšas zīmēt, ja pieaugušais palīdz pieturēt roku. Mājmācībā ar skolotāju ir čakla skolniece, pazīst ciparus līdz 10, saskaita un parāda iznākumu, prot ar skatienu parādīt kā salikt puzles veida attēlus no 3 sastāvdaļām, krāsas pazīst, savieno pa pāriem, apgūst globālo lasīšanu.

Ģimene lūdz ziedotāju atbalstu, lai Liliānai varētu nodrošināt 2 rehabilitācijas kursus centrā Poga. Viena kursa izmaksas ir 1910 eiro. Kopā nepieciešami 3820 eiro.

Palīdzēsim Liliānai!

Projekts ievietots portālā 07.04.2017

Projekts noslēgts 19.12.2018

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Atbalsts Žanim Leitānam

Bērnu rehabilitācija Latvijā

Palīdzēsim izglābt dzīvības

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

179 332.85 €