Seko mums Šodien saziedoti jau 4,816.00 €

Atbalsts Liliānai Cvetkovai

Mērķis: rehabilitācija Starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā Truskaveca, Ukraina
Gadā nepieciešams: 4302 lati

Liliāna Cvetkova, dz.g. 2008., Rīga 

Liliānai uzstādītā diagnoze ir bērnu cerebrālā trieka, spastiska tetraparēze, krampju sindroms. Palielināts muskuļu tonuss rokas un kājās.
Liliāna ir saņēmusi  5 rehabilitācijas kursus Starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā Truskavecā. Pirmie rehabilitācijas kursi tika segti ar Ziedot.lv palīdzību, pēdējiem kursiem līdzekļus rehabilitācijas apmaksai ģimene nodrošināja pati.  
Pēc pēdējā rehabilitācijas kursa Liliāna reizēm spēj pacelties uz taisnām rokām, ar līdzsvara palīdzības kontroli pati spēj stāvēt četrrāpus, veļas līdz sānam, bet, piespiežot bērna roku pie grīdas, pati arī apveļas uz vēdera. Nu jau labu laiku lien uz vēdera pa grīdu līdz lietām, kuras viņai interesē. Galvas noturēšana vertikālā stāvoklī ir krietni uzlabojusies, roku koordinācija arī. Meitenīte vēl nesēž, brīvi neveļas, spastikas un tonusa dēļ  meitenīte vēl pagaidām nestāv.
Ar pieaugušo palīdzību Liliāna spēj spert vairākus soļus. Ja vecāki pietur plaukstas, Liliāna pati spēj piecelties-pietupties vairākas reizes. Pēc neirologa teiktā, Liliānas intelekts ir pilnībā saglabājies kā veselam bērnam.
Liliāna saņem rehabilitācijas NRC „Vaivari”, paralēli Liliānas ikdienas intensīvai vingrināšanai, ko veic vecāki, 2 reizes  nedēļā meitenīte saņem masāžu, tiek apmeklēts arī osteopāts un manuālais terapeits. Meitenīte apmeklē arī reitterapijas nodarbības un baseinu. 
Viens rehabilitācijas kurss Starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā Truskavecā maksā 1434 lati. Tās ir tikai ārstēšanās izmaksas,  dzīvošanas un ceļa izdevumus ģimene gatavi segt paši. Pēc Truskavecas klīnikas ārstējošā ārsta ieteikuma, Liliānai būtu nepieciešami 3 rehabilitācijas kursi gadā, kas arī sniegtu pozitīvu rezultātu. Uzlabojumi Liliānas veselībā ir pēc katra saņemtā rehabilitācijas kursa. Liliānas ārstniecībai gadā kopā nepieciešami 4302 lati.


Palīdzēsim Liliānai veseļoties!
Projekts ievietots portālā: 01.01.2012.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Stiprini Stipros

Ārstnieciskā masāža

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Ūdensdziedniecība bērniem ar kustību traucējumiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 331 634.78 €