Seko mums Šodien saziedoti jau 1,141.27 €

Atbalsts Leonardam Gailītim

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Leonardam nepieciešamā summa saziedota.

Leonards ir sirsnīgs, smaidošs 15 gadus vecs zēns, kurš iedzimtas patoloģijas dēļ nerunā. 7 gadu vecumā, atrodoties slimnīcā, zēns pārcieta klīnisko nāvi, kā rezultātā viņam ir smagi kustību traucējumi.  Ārsti diagnosticēja, ka Leonards nekad vairs nevarēs atteikties no mākslīgās elpināšanas, ēdiena uzņemšanas caur zondi un zēna redze neatgriezīsies.  Pateicoties vecāku neatlaidībai un ziedotāju atbalstam, Leonarda stāvoklis ir uzlabojies.

No šī mācību gada Leonards apmeklē Meža skolu. Zēns kļuvis līdzsvarotāks, labāk izpauž emocijas un ar viņu ir vieglāk komunicēt. Ikdienā par Leonardu rūpējas mamma, jo tētis pirms dažiem gadiem nomira.

Lai uzlabotu Leonarda fizisko un emocionālo stāvokli, nepieciešamas peldēšanas nodarbības un osteopāta vizītes.

Leonarda māmiņa lūdz palīdzēt Leonardam turpināt rehabilitācijas procesu, kas šobrīd ietver:

  • Individuālās peldēšanas nodarbības 30 x 25 eiro, kopā 750 eiro;
  • Osteopāta vizītes 15 x 50 eiro, kopā 750 eiro.

Kopā nepieciešami 1500 eiro.

Palīdzēsim Leonardam!

Projekts ievietots portālā 04.10.2019

Projekts noslēgts 17.10.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Dakteris POGA

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Stiprini Stipros!

Suns- vairāk kā draugs

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

589 729.40 €