Seko mums Šodien saziedoti jau 2,060.50 €

Atbalsts Latvijas sporta veterāniem

Mēs esam lepni ar saviem sportistiem, kad tie nes Latvijas vārdu pasaulē. Esam pacilāti, kad kāds no mūsu sportistiem gūst panākumus sacensībās. Īpaši sagaidām savus „varoņus”, kad tie atgriežas no sacensībām ar medaļām.

Taču savā ikdienas steigā mēs aizmirstam, ka šis pacilātības mirklis ir ātri izgaistošs. Sportisti, kas mūs ir priecējuši ar saviem sasniegumiem, bieži vien savu mūža nogali pavada vientulībā un bezcerībā. Savus jaunības un brieduma gadus viņi ir atdevuši Latvijas valstij nesot tās vārdu pasaulē, bet mūža nogalē sastopas ar vientulību, izmisumu un gaistošām atmiņām par saviem slavas mirkļiem. Pensijas gadus sasniegušo un pagātnē izcilo Latvijas sportistu dzīves līmenis bieži robežojas ar nabadzības slieksni.

Projekta mērķis - sniegt atbalstu sporta veterāniem ārstniecības izdevumu segšanai un sociālo problēmu risināšanai.

Projekta realizētājs Latvijas Olimpiešu sociālais fonds iegūtos līdzekļus izlietos palīdzot vairākiem desmitiem sporta veterānu, kuri savus jaunības un brieduma gadus veltījuši sportam un līdzjutēju priekam. Ziedojumus izlietos, lai palīdzētu pilnīgā vai daļējā operāciju izmaksu segšanā, ko neatmaksā valsts. Latvijas Olimpiešu sociālais fonds risina arī citas sportistu sociālās problēmas.

Atbalstīsim mūsu sportistus ne tikai laukumā, bet arī tad, kad viņi sasnieguši cienījamu vecumu.

Projekta atbalstam īpašu dāvanu snieguši izcili Latvijas sportisti un Swedbank, radot skolēnu burtnīcas ar iedvesmojošām sportistu atziņām. Savā pieredzē dalās olimpieši Māris Štronbergs, Mārtiņš Pļaviņš, Jānis Šmēdiņš, Martins Dukurs, Gunta Baško-Melnbārde, Laura Ikauniece, Artūrs Irbe un Mārtiņš Rubenis. Ienākumi no burtnīcu pārdošanas tiks ziedoti šim projektam.
Paldies viņiem par ziedojumu!

Projektu īstenos Latvijas Olimpiešu sociālais fonds, kuru vada Uļjana Semjonova. Fonda mērķis risināt jautājumus par Latvijas olimpiešu, izcilu bijušo sportistu, treneru, sporta darbinieku u.c. sporta veterānu sociālo un sadzīves apstākļu apzināšanu un uzlabošanu, viņu materiālo un morālo vajadzību pilnīgāku apmierināšanu un veselības uzlabošanu.

Vairāk par Latvijas Olimpiešu sociālo fondu varat uzzināt šeit

Projekts ievietots portālā 30.10.2012

Projekts noslēgts 01.01.2014

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Ukrainas bēgļu atbalstam

Atkārtota palīdzība Jeļenai Boļševičai

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Ukrainas cilvēkiem!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

479 558.88 €