Seko mums Šodien saziedoti jau 8,684.50 €

Atbalsts latviešu brīvprātīgajiem Ukrainā 2022

Jau pirmajās dienās pēc Krievijas plaša mēroga uzbrukuma Ukrainai latvieši, Ukrainas atbalsta biedrības biedri devās ukraiņiem palīgā. Ukrainā šobrīd karo vismaz 15 latvieši. Vairāki latvieši karo Karpatska Sič vienībā, bet mūsējie ir arī Poltovas teritoriālajā aizsardzībā, Kijiv-1 bataljonā, Čorno Zaporožcu brigādē, Ārzemnieku leģionā un citur. Pavisam karā jau ir piedalījušies vismaz 30 latvieši. Aicinām ziedot, lai palīdzētu nodrošināt latviešu brīvprātīgo ekipēšanai un ikdienas vajadzību nodrošināšanai ar tām lietām, ko Ukraina nespēj nodrošināt. Tiek pirkts viss, sākot ar veļu, beidzot ar automašīnām. Viena karavīra individuāls apģērbs un ekipējums izmaksā vidēji 1000 eiro. 

Līdz šim biedrība iegādājusies silto veļu, formas, zābakus, guļammaisus, paklājus, kompasus, GPS, katliņus, virves, ģeneratorus, akumulatorus, darbarīkus, automašīnas, degvielu, auto rezerves daļas, dienas un nakts optiku, tēmēkļus, rācijas, uzkabes vestes, dunčus, lukturus, baterijas, un daudzas citas nepieciešamas lietas. Plašāk skatiet šeit. 

Projektu īsteno Ukrainas atbalsta biedrība.

Projekts ievietots portālā 05.07.2022

Projekts noslēgts 31.12.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Braienam Paškevičam

Palīdzība Sandrai Ameļčenkovai

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Gaismas ceļš Donbasam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 739 651.94 €