Seko mums Šodien saziedoti jau 5,905.74 €

Atbalsts Ksenijai Ovsjaņņikovai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Ksenijai nepieciešamā summa rehabilitācijai saziedota.

Četrus gadiņus vecajai Ksenijai ir iedzimta redzes nerva atrofija, epilepsija. Divu mēnešu vecumā vecāki pamanīja, ka bērniņš nereaģē uz apkārtējiem, un vērsās pie ārsta. Tika konstatēts, ka iedzimta redzes nerva atrofijas dēļ Ksenija tikpat kā neredz.  Piecu mēnešu vecumā sākās krampji un vemšanas lēkmes. Meitene nepieņēmās svarā un nācās ievietot gastrostomu ar zondi.

Ksenija mācās staigāt, prot izteikt dažus vārdus, piemēram, mamma, papa. Ksenijai patīk klausīties mūziku, dejot, spēlēties ar papīriem un muzikālām rotaļlietām. Joprojām nav skaidri iemesli biežajai vemšanai.

Ksenija apmeklē logopēdu, mūzikas terapiju un osteopātu.

Ģimene ir trūcīga un pati nespēj nosegt rehabilitācijas izmaksas, tāpēc lūdz ziedotāju atbalstu, lai Ksenija varētu saņemt:

  • Osteopātisko ārstniecību 12 x 80 eiro - 960 eiro;
  • Delfīnterapija un ar to saistītie izdevumi – 1298 eiro. 

Lai atvieglotu mazās Ksenijas ikdienu un uzlabotu veselības stāvokli, gadā rehabilitācijai nepieciešami 2258 eiro, no kuriem 1990 eiro jau ir pieejami no 2018. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. 2019. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 268 eiro.

Palīdzēsim Ksenijai!

Projekts ievietots portālā 09.01.2019

Projekts noslēgts 11.01.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Reiz cilvēkam bija draugs

Atkārtota palīdzība Ivitai Kupakai

Programma AVANTI

Palīdzība Karlas Krugļikovas aprūpei

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

984 438.72 €