Seko mums Šodien saziedoti jau 229.00 €

Atbalsts Kristiānam Daniēlam Siliņam

Kristiāns Daniēls Siliņš, dz.g. 2009., Liepāja

Mērķis: Rehabilitācija centrā „Adeli”, Slovākija.

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Kristiānam nepieciešamā summa ir saziedota.

Lai arī līdz pasaulē nākšanas brīdim nekas neliecināja par tuvojošos nelaimi, Kristiāns Daniēls piedzima smagās dzemdībās, kas gandrīz beidzās letāli, zēns tika reanimēts.

Akūtā skābekļa bada rezultātā radās neskaitāmas veselības problēmas, arī daļa smadzeņu tika nopietni bojātas. Dzīvības glābšanai zēnam tika veiktas vairākas operācijas.

Lai arī Kristiāns pats fiziski nespēj paveikt neko un ir aprūpējams 24 stundas diennaktī, viņš ir ļoti dzīvespriecīgs un enerģisks, jautrs un un pozitīvi noskaņots. Kristiāns Daniēls saprot visu, ko viņam saka, pazīst priekšmetus, ceļu uz mājām, skolu, pazīst un mīl savus tuvākos.

Emocionāli prot izrādīt gan mīļumu, gan sliktu garastāvokli, savā veidā prot parādīt ko vēlas un ko nē. Kristiāns apmeklē skolu bērniem ar īpašām vajadzībām. Zēnam ļoti patīk būt kopā ar citiem bērniem

Pēc rehabilitācijas kursa Slovākijā, Adeli Medical centrā zēns palicis stabilāks, labāk notur galvu, daudz vieglāk padodas roku iztaisnošana, noturēt karoti, aktīvāk veļas uz sāniem un izrāda interesi par apkārt notiekošo. Prot pārvelties uz vēdera. Kristiāns ir īsts nemiera gariņš – mīl kustību, lai arī guļus, tomēr ātri atradīs veidu kā tikt pie interesējošās lietas.

Rehabilitācijas rezultāti ir devuši uzlabojumu Kristiāna spastikas kontrolē un pozu kontrolē, kā arī uzlabojusies slodzes tolerance un spēja koncentrēties darbam.

Ģimene lūdz ziedotāju palīdzību, lai Kristiānam Daniēlam 2018. gadā varētu nodrošināt rehabilitāciju:

  • 1 rehabilitācijas kurss Adeli centrā Slovākijā – 4030 eiro.

Lai nodrošinātu Kristiānam Daniēlam rehabilitācijas kursu centrā „Adeli” kopā nepieciešami 4030 eiro, no kuriem 296 eiro jau ir pieejami no 2017. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2018. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 3734 eiro.

Palīdzēsim Kristiānam Daniēlam!

 

Projekts ievietots portālā 18.01.2018

Projekts noslēgts 25.05.2018

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Namiņš bērniem

Smagi slimu cilvēku atbalstam

Palīdzība Silvestram Freibergam

Dakteris Delfīns

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

638 376.41 €