Seko mums Šodien saziedoti jau 1,200.51 €

Atbalsts Kevinam Kļaviņam

Kevins ir pozitīvi noskaņots, loti sirsnīgs un smaidīgs 6 gadus vecs zēns, kuram vienmēr atradīsies apskāviens, ko sniegt sev tuviem un arī jaukiem cilvēkiem. Zēnam kopš dzimšanas ir cerebrālā trieka, psihomotorās un valodas attīstības aizture. Regulārās terapijas, ko Kevins saņem kopš dzimšanas, nepieciešamas, lai palīdzētu Kevinam iemācīties staigāt. Ir jātrenē puisēna muskuļi, lai tie būtu spēcīgāki.

Ar ziedotāju atbalstu Kevins jau saņēmis vairākus rehabilitācijas kursus centrā ”Poga”. Saņemtā terapija ir devusi labus rezultātus. Neizsakāms prieks, kad pēc pēdējā saņemtā kursa centrā Poga, Kevins piecēlās no ratiņkrēsla un pārvietojas ar rolatoru.

Zēns pēc terapijām ir iemācījies izlikt kājiņu sev priekšā un noturēt līdzsvaru šādā pozīcijā. No sēdus pozas Kevins tagad spēj piecelties stāvus, arī zēna pārvietošanās uz ceļgaliem progresējusi. Kevins spēj labāk sevi noturēt stāvus pozīcijā un ar atbalstu spēj pārvietoties uz priekšu. Kevins sāk komunicēt zīmju valodā, parādās arī jauni vārdi viņa nelielajā vārdu krājumā, kas dod iespēju zēnu labāk saprast.

Tas dod lielu cerību, ka pienāks diena, kad Kevins jau spēs iet, turoties pavadonim pie vienas rokas, un spert savus pirmos patstāvīgos soļus. Kopumā Kevina fiziskais stāvoklis ir uzlabojies. Šie sasniegumi zēnam un viņa vecākiem nozīmē lielu soli uz priekšu.

Kevina vecāki lūdz arī turpmāk ziedotāju palīdzību, lai zēns 2018.-2019.gadā varētu saņemt 4 intensīvus rehabilitācijas kursus centrā "Poga" Ģimene pati segs ceļa un uzturēšanās izdevumus. Vēl papildus zēns apmeklē ūdens procedūras, tiek pielietota arī akunpunktūras terapija.

Kevinam izstrādāta terapijas programma centrā "Poga", kurā ir iekļautas 19 nodarbību dienas pēc TheraSuit 3 terapijas metodes, 8 ergoterapijas, 8 audiologopēda nodarbības, 10 smadzeņu mikroporalizācijas (Tdcs) nodarbības un neirologa konsultācija. Pateicoties ziedotāju atsaucībai, audiologopēda, smadzeņu mikroporalizācijas un neirologa konsultāciju apmaksai līdzekļi jau ir pieejami. Līdz ar to viena kursa izmaksas ir 1870 eiro.

Lai Kevins 2018.-2019. gadā varētu saņemt šādus 4 intensīvus rehabilitācijas kursus, kopā nepieciešami 7480 eiro.

Palīdzēsim Kevinam!

Projekts ievietots portālā 22.08.2018

Projekts noslēgts 31.12.2018

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Mazo sirsniņu cerības

Rūpju bērnu māmiņām

Palīdzība smagi slimiem jauniešiem

Palīdzība Reimosam Blūmam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

180 042.65 €