Seko mums Šodien saziedoti jau 45.00 €

Atbalsts Jeļizavetai Dobrovoļskai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Jeļizavetai nepieciešamā summa saziedota.

Jelizaveta ir 15 gadus veca pusaudze. Meitene jau kopš bērnības slimo ar bērnu cerebrālo trieku. Meitenei ir kustību traucējumi kreisajā rokā un kājā. Jeļizaveta ir ļoti aktīva dzīvespriecīga un mērķtiecīga meitene. Tas palīdz viņai cīnīties ar savu slimību un palikt optimistiskai. Jeļizavetai vismīļākais dzīvnieks ir zirgs, kam viņa gribētu būt līdzīga: gudra, drosmīga un stipra. Tāpēc vismīļākie priekšmeti skolā ir matemātika un sports. Liza grib uzvarēt arī savu slimību, un tuvinieki cenšas atbalstīt meitu un izmanto visas iespējas, lai nodrošinātu nepieciešamo ārstniecību.

Jeļizavetai veselības stāvoklis ar katru gadu uzlabojas, jo regulāri tiek izmantotas Latvijā pieejamās rehabilitācijas metodes: meitene regulāri apmeklē baseinu, osteopātu, saņem masāžas un vingrošanas kursus, rehabilitāciju NRC ”Vaivari”.

Meitenes vecāki pārliecināti, ka vislabākā un visefektīvākā ārstēšana ir ārstēšana savā zemē – Latvijā. Jelizavetas ģimene pateicas par sapratni, sniegto palīdzību un cer uz ziedotāju atsaucību. 

Ģimene vēršas ar lūgumu palīdzēt rehabilitācijas kursa apmaksai sanatorijā „Belorusija”. Vienam rehabilitācijas kursam kopā ar pavadoni nepieciešami 1524 eiro.

Palīdzēsim Jeļizavetai!

 

Projekts ievietots portālā 20.05.2019

Projekts noslēgts 19.09.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

DOD PIECI!

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Gaisma mūsu brīvībai!

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

891 888.07 €