Seko mums Šodien saziedoti jau 310.00 €

Atbalsts Jēkabam Bluķim

Jēkabs Bluķis, dz.g.2009., Valmiera

Mērķis: Rehabilitācija Latvijā.

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Jēkabam nepieciešamā summa ir saziedota un rehabilitācija tiks nodrošināta ilgākam laika posmam!

Jēkabam ir astoņi gadi. Zēns dzemdībās cieta no skābekļa trūkuma un tas ir atstājis sekas - ir kavēta valodas attīstība un sīkā motorika. Iepriekšējos gados saņemot vairākus delfīnterapijas kursus, zēns ir progresējis, ir uzlabojusies valodas attīstība. Būtiski uzlabojami ir motorikā, jo ir mazinājusies spastika.

Lai zēns varētu ātrāk apgūt ikdienas prasmes un uzlabot savas funkcionālās spējas, speciālisti iesaka neiropsiholoģiskās sensomotorās smadzeņu funkcionālās darbības atjaunošanas un stabilizācijas korekcijas metodes nodarbības 2 reizes nedēļā.Neiropsihaloģiskā korekcija ir ļoti smags darbs, gan vecākiem, gan bērnam, tā prasa neatlaidīgu darbu, katru dienu. Cītīgi strādājot mājas katru dienu šī terapija ir nesusi gaidītos rezultātus, Jēkabs saprot matemātiskas darbības, zina datumus, mēnešus, gadalaikus, prot atrast likumsakarības, neatkārtot pieļautās kļūdas un uzrāda ļoti labus mācību rezultātus angļu valodā.

Pēdējā mēneša laikā Jēkabs sāk veidot teikumus no 3 vārdiem un ar katru dienu uzlabojas zēna valoda. Lielāko spēku vecākiem turpināt iesākto un nepadoties deva tas, ka Jēkabs šonedēļ pirmo reizi pateica: “MAMMĪT ES TEVI MĪLU”.

Papildus speciāli Jēkabam izstrādātās korekcijas programmas, zēns apmeklē arī ergoterapeitu, kas palīdz apgūt prasmes, kas ļauj bērnam būt neatkarīgam ikdienas dzīvē. Un logopēda nodarbības valodas attīstībai.

Ģimene dzīvo Valmierā, bet neiropsiholoģiskās sensomotorās korekcijas nodarbības ir pieejamas tikai Rīgā, ceļš ir ļoti tāls un dārgs.

Ģimene lūdz sabiedrības atbalstu, lai Jēkabs 2018. gadā varētu saņemt:

  • Ergoterapiju (43 nodarbības)– 645 eiro;
  • Neiropsiholoģisko sensomotoro korekciju (87 nodarbības) – 3045 eiro;
  • Logopēds (43 nodarbības) – 645 eiro.

Lai nodrošinātu Jēkabam rehabilitācijas pakalpojumus 2018. gadā, kopā nepieciešami 4335 eiro, no kuriem 431 eiro jau ir pieejami no 2017. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2018. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 3904 eiro. 

Palīdzēsim Jēkabam!

Projekts ievietots portālā 16.03.2018

Projekts noslēgts 22.05.2018

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Dāvana jaundzimušajiem

Dakteris Poga

Mīlestības pedagoģija

Namiņš bērniem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

938 175.59 €