Seko mums Šodien saziedoti jau 1,355.10 €

Atbalsts Jasmīnai Ņesonovai

Jasmīna Ņesonova, dz.g. 2005., Cēsis

Mērķis: Rehabilitācija Latvijā. Ortozes.

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Jasmīnai nepieciešamā summa saziedota.

Jasmīna ir atraktīva, atvērta, komunikabla 13 gadus veca meitene, kas dzīvē vēlas piepildīt lielus sapņus.

Jasmīna piedzima ar muguras smadzeņu defektu, kas izraisīja kustību traucējumus. Meitenītei uzstādītā diagnoze - Spina bifida. Regulāri jau no dzimšanas ģimene nodrošina meitai rehabilitāciju, medicīniskās apskates, lai Jasmīna varētu pilnvērtīgi dzīvot.

Jasmīnai ir kustību traucējumi, kas ierobežo pārvietošanos, meitene nespēj nostāvēt patstāvīgi, var noiet tikai īsus attālumus pati. Aktīvi pārvietojas ar pielāgotu trīsriteni, kas arī trenē kāju muskulatūru. Lai Jasmīna nostiprinātu ķermeņa kustības, gaitu un stāju ir nepieciešama regulāra rehabilitācija un individuāli izgatavotas ortozes. Ortozes nepieciešamas, lai  uzlabotos Jasmīnas gaita, meitene kļūtu patstāvīgāka un spētu veiksmīgāk veikt ikdienas gaitas. Jasmīnai patīk radošas nodarbes.

Ģimene lūdz sabiedrības atbalstu, lai Jasmīna 2018. gadā varētu saņemt:

  • Individuāli izgatavotas ortozes – 1927 eiro;
  • Nodarbības peldbaseinā – 120 eiro.

Lai nodrošinātu Jasmīnai rehabilitāciju un ortozes  2018. gadā kopā nepieciešami 2047eiro, no kuriem 1218 eiro jau ir pieejami no 2017. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2018. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 829 eiro.

Palīdzēsim Jasmīnai!

Projekts ievietots portālā 02.08.2018

Projekts noslēgts 13.08.2018

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Atbalsts Iļjam Baranovam

Atbalsts Elzai Dzenei

Mazo sirsniņu cerības

Palīdzība Maratam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

93 358.13 €