Seko mums Šodien saziedoti jau 355.00 €

Atbalsts Ivanam Dejevam

Mērķis: rehabilitācija un ārstniecība Sanktpēterburgas Cilvēka smadzeņu institūtā. 
Gadā nepieciešams: 6000 latu
Ivans Dejevs, dz.g. 2007., Rīga

Ivans piedzima izteikti hipotonisks, nevēra vaļā actiņas, nezīda. Diagnoze – Pradera Villija sindroms no dzimšanas. Pradera Villija sindroms ir iedzimta hromosomu pataloģija. Dzīvē tas nozīmē, ka bērniņš neraud, negugina, nesēž, nerāpo, ir apgrūtināta ēšana un muskulatūras hipotonija. Slimība atstāj iespaidu uz visu dzīvi, gan uz garīgo  veselību, gan fizisko. Bērnam ir nepieciešama īpaša aprūpe un regulāra rehabilitācija.

Ivana vecāki cenšas palīdzēt savam puisēnam visiem spēkiem. Pateicoties viņu neatlaidībai, zēnam tika rasta iespēja ārstēties Sanktpēterburgas Cilvēka smadzeņu institūtā, kur ar īpašu metodi tiek palīdzēts bērnam attīstīties. Pēc pirmās ārstēšanas kursa Ivans sāka stabili turēt galvu, veļas, labāk ēd un dažas minūtes pat spēj patstāvīgi pasēdēt.

Lai mazais Ivans varētu turpināt ārstēties, nepieciešami 6000 lati. Ģimenei šādu līdzekļu nav, tādēļ viņi vēršas ar lūgumu palīdzēt.

Projekts ievietots portālā 01.01.2012.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Bez Tevis nav uzvaras!

Ukrainas bēgļu atbalstam

Ārstnieciskā masāža

Palīdzība Timuram Krasanovam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 355 078.17 €