Seko mums Šodien saziedoti jau 575.00 €

Atbalsts Ivanam Čerņavskim

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Ivanam nepieciešamā summa ir saziedota.

Piecus gadus vecais Ivans pagaidām pats nespēj staigāt. Prasme staigāt cilvēkiem ir pašsaprotama lieta, bet Ivanam un daudziem citiem bērniņiem tas ir lielākais sapnis. Pateicoties regulārām terapijām, puisēns ir iemācījies patstāvīgi nostāvēt 1 minūti. 

Zēnam uzstādītā diagnoze ir bērnu cerebrālā trieka, spastiska paraparēze. Ivanam ir nepieciešams atbalsts pārvietojoties un veicot ikdienas darbus. Ivans dzima priekšlaicīgi, 32.grūtniecības nedēļā. Skābekļa bada rezultātā puisēnam izveidojās bojājumi smadzenēs, kuru dēļ ir paaugstināts muskulatūras tonuss.

Par valsts līdzekļiem zēnam šobrīd tiek nodrošināti nepieciešamie tehniskie palīglīdzekļi un tiek apmaksātas 15 logopēda nodarbības. Ģimene no saviem līdzekļiem apmaksā regulāru uzturošo fizioterapiju, Montessori nodarbības un nodarbības ar speciālo pedagogu.

Ivanam 2018. gadā plānoti 2 intensīvi rehabilitācijas kursi centrā Poga. Viss iepriekš ieguldītais darbs ir devis rezultātus! Zēns kļuvis stabilāks, drošāks, patstāvīgāks. Ģimene no saviem līdzekļiem nevar apmaksāt visu nepieciešamo terapiju, tiek lūgts sabiedrības atbalsts. Viena kursa izmaksas Ivanam - 1950 eiro, kas ietver Therasuit3 nodarbību kursu, ergoterapiju, konsultācijas pie osteopāta un neirologa. Lai Ivans 2018.gadā varētu saņemt 2 šādus kursus, kopā nepieciešami 3900 eiro.

Palīdzēsim Ivanam!

 

Projekts ievietots portālā 27.10.2017

Projekts noslēgts 13.12.2017

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzēsim izglābt dzīvības

Dakteris Poga

Smagi slimu cilvēku atbalstam

Dakteris Delfīns

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

715 326.64 €