Seko mums Šodien saziedoti jau 5,905.74 €

Atbalsts Iļjam Baranovam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Iļjam nepieciešamā summa ir saziedota.

Iļja ir dzīvespriecīgs un labsirdīgs 11 gadus vecs zēns. Iļja piedzima ļoti smagās dzemdībās. Pēc piedzimšanas tika konstatēta smaga hipoksija, kas arī atstāja būtisku iespaidu uz bērna attīstību nākotnē. Neskatoties uz to, ka Iļjas fiziskā un garīgā attīstība līdz 8 mēnešu vecumam būtiski neatšķīrās no citiem bērniņiem šajā vecumposmā, zēnam pēkšņi apstājās attīstība un ārsti nespēja pateikt, kas ir noticis. Zēnam uzstādītās diagnozes - perinatāla hipoksija, koordinācijas un motorikas traucējumi, viegla garīgā atpalicība, bronhiālā astma, specifiski runas artikulācijas traucējumi, plaukstu, ceļu locītavu juvenils artrīts, neskaidras etioloģijas neiropātija. Visu šo laiku ģimene iegulda daudz spēku, lai nodrošinātu zēnam atbilstošu rehabilitāciju.

Zēns mācās 4.klasē, skolā mīļākie mācību priekšmeti ir zīmēšana un mājturība. Brīvajā laikā Iļjam patīk spēlēties ar konstruktoru un būvēt pilsētu, kurā nav ļaunuma, naida un, kur neviens neslimo. Zēnam ļoti patīk dzīvnieki. Divas reizes nedēļā zēns apmeklē mūzikas skolu programmu bērniem ar īpašām vajadzībām, spēlē klavieres.

Pateicoties ziedotāju atbalstam, Iļjam ir bijusi iespēja vairākas reizes apmeklēt delfīnterapiju, kas būtiski uzlaboja zēna veselības stāvokli. Pēc delfīnterapijas zēnam vērojama garastāvokļa stabilizācija un emocionālo traucējumu samazināšanās.

Mamma zēnu audzina viena, ģimene ir trūcīga, tāpēc lūdz ziedotāju palīdzību, lai Iļja varētu saņemt:

  • Delfīnterapiju un ar to saistītos izdevumus – 1410 eiro;
  • Rehabilitācijas kursu Jaunķemeros – 1016 eiro;
  • Nodarbības peldbaseinā (40 nodarbības) – 920 eiro.

Lai nodrošinātu Iļjam rehabilitācijas pakalpojumus 2019. gadā, kopā nepieciešami 3346 eiro, no kuriem 411 eiro jau ir pieejami no 2018. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2019. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 2935 eiro.

Palīdzēsim Iļjam! 

Projekts ievietots portālā 16.01.2019

Projekts noslēgts 17.05.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Māmiņ, es Tevi mīlu!

Palīdzība Ilonai Petuškovai

Atkārtota palīdzība Aleksandram Damlamajanam

Draugu stipendija

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

984 438.72 €