Seko mums Šodien saziedoti jau 1,075.15 €

Atbalsts Georgijam Mihailovam

Georgijs Mihailovs, dz. g. 2007., Rīga

Mērķis: Rehabilitācija Latvijā. Delfīnterapija Klaipēdā.

2017.gada ziedojumos nepieciešams: 2514 EUR

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem!

Deviņus gadus vecais Georgijs ir jauks un dzīvespriecīgs zēns. Zēnam ir 21. hromosomas trisomija (Dauna sindroms). Zēnam ir traucētas runas un uztveres spējas. Georgijs no vienaudžiem atpaliek galvenokārt runas attīstībā. Zēns uzsāka mācības 3. klasē. Zēnam ļoti patīk mācīties, kā arī labprāt apmeklē peldēšanas nodarbības. Georgija pamatintereses ir mūzika un dzīvnieki.

Vairāku gadu garumā ikdienā ar Georgiju strādā profesionāli speciālisti, tomēr vislielākais redzamais ieguvums zēna attīstībā bija pēc delfīnterapijas kursa. Pēc delfīnterapijas sāka attīstīties zēna valoda, uzlabojušās peldētprasmes un mazinājušās bailes.

Lai veicinātu zēna attīstību nepieciešama regulāra rehabilitācija.

Georgija vecāki savās iespēju robežās apmaksā dēla terapijas, bet visam nepietiek līdzekļu. Ģimene lūdz ziedotāju palīdzību, lai Georgijs varētu saņemt:

  • Osteopātiskā ārstēšana - 700 eiro;
  • Peldēšanas nodarbības – 520 eiro;
  • Delfīnterapija - 1294 eiro

Lai palīdzētu Georgijam gadā kopā nepieciešami 2514 eiro.

Palīdzēsim Georgijam!

Projekts ievietots portālā 18.01.2017

Projekts noslēgts 31.12.2017

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Dāvana jaundzimušajiem

Aprūpe mājās

Dakteris Poga

Piepildi bērniņa sapni!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

42 545.92 €