Seko mums Šodien saziedoti jau 3,917.60 €

Atbalsts Georgijam Mihailovam

Mērķis: rehabilitācija Latvijā
Gadā nepieciešami: 1400 lati.

 Georgijs Mihailovs, dz. g. 2007., Rīga

Georgijs ir mīļš un jauks puika. Goša ir komunikabls un emocionāls zēns. Viņam ir liela interese par apkārtējo pasauli. Zēns diemžēl vēl neko nerunā, bet daudz saprot. Georgijam ir 21. hromosomas trisomija (Dauna sindroms). Vislielākās grūtības zēnam sagādā komunikācija.

Kopš 3 mēnešu vecuma Georgijs apmeklē nodarbības pie fizioterapeitiem pēc Bobotas metodes, ir saņēmis masāžas kursus un apmeklējis nodarbības pie mikrologopēda kā arī rehabilitācijas kursus NRC „Vaivari”. Papildus visiem šiem ārstēšanās un rehabilitācijas pasākumiem, Goša apmeklē osteopātu, neirologu un ergoterapeitu. Ģimene dara visu iespējamo, lai palīdzētu dēlam.

2011. gadā pateicoties ziedotāju atbalstam Georgijs varēja apmeklēt  Montessori nodarbības (100 nod.). Pateicoties šīm nodarbībām ir iespēja veicināt bērna attīstību un ir būtiski uzlabojumi zēna veselībā.  Diemžēl šīs nodarbības nav valsts apmaksāto pakalpojuma sarakstā. Ģimenes ienākumi ir ļoti zemi un naudas Montessori nodarbībām nepietiek.

Lai turpinātu uzlabot zēna runas attīstību  un komunikācijas prasmes, Georgijam nepieciešams:

-       100 nodarbības pie logopeda -700 Ls;

-        100 Montessori nodarbības – 700 Ls

Kopējā npieciešamā summa gadā: 1400 lati.

Palīdzēsim Georgijam!

 Projekts ievietots portālā: 01.01.2012.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Bērniem ar autismu

Palīdzība Alanam Šulcam

Pirms lido, iestādi koku!

Mazo sirsniņu cerības

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 755 420.74 €