Seko mums Šodien saziedoti jau 815.00 €

Atbalsts Esterei Krapsei

Piecpadsmit gadus vecajai Esterei ir bērnu cerebrālā trieka un izteikta tetraparēze. Meitenei ir veiktas vairākas ortopēdiskas operācijas, kas ļoti uzlabojušas Esteres spēju staigāt patstāvīgi.

Estere apmeklē Rīgas 1.speciālo internātskolu. Tā kā Esterītei ir konstatēta vājdzirdība un vājredzība, meitene ikdienā lieto dzirdes aparātus un brilles. Esteres mīļākās nodarbošanās ir braukšana ar velosipēdu, peldēšana baseinā, jāšana ar zirgu un galda spēles. Estere ir ļoti komunikabla, viņai ir būtiski atrasties sabiedrībā un veidot ikdienas kontaktu ar līdzcilvēkiem. Meitene ir atraktīva un labprāt apmeklē dažādus pasākumus, kuros var izpausties gan veicot fiziskas, gan prāta aktivitātes. 

Estere saņem regulāru intensīvu rehabilitāciju centrā POGA. Tas nepieciešams, lai varētu nostiprināt iegūtās iemaņas un  uzlabotu Esteres gaitas un līdzsvara pozīciju, kreisās plaukstas darbību. Lielais mērķis ir stabili nostāties uz savām kājām un staigāt bez palīglīdzekļiem vai atbalsta. 2020.gadā Esterei plānots viens intensīvs rehabilitācijas kurss. Kursa laikā plānotas 15 “Therasuit 3” terapijas nodarbības, 14 G-EO System gaitas robota nodarbības, 6 audiologopēda nodarbības. Viena kursa izmaksas ir 2060 eiro. No iepriekš saziedotajiem līdzekļiem jau ir pieejami 983 eiro, tāpēc no ziedotājiem tiek lūgts atbalsts 1077 eiro.

Palīdzēsim Esterei!
 

 

 

Projekts ievietots portālā 16.12.2019

Projekts noslēgts 07.02.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Stiprini Stipros!

Piepildi bērniņa sapni!

Pilsētas kaķu dzīve

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

154 864.79 €