Seko mums Šodien saziedoti jau 1,044.72 €

Atbalsts Ernestam Žegodam

Sešus gadus vecajam Ernestam patīk viss, kas saistīts ar tehniku. Garīgi Ernesta attīstība atbilst savam vecumam, slimības izraisītie traucējumi saistīti ar zēna fizisko attīstību. Zēns slimo ar bērnu cerebrālo trieku. Ķermeņa kreisā puse zēnam ir savilkta. Ernests uz kājiņas balstās nestabili, kreiso roku vairāk izmanto pieturēšanai, nevis aktīvai darbībai. Visas darbības, kas saistītas ar pašaprūpi, zēns veic tikai ar vienu roku.

Ernests staigāt sāka 2 gadu vecumā. Gaita ir nestabila, puisēns bieži krīt. Lai kā zēns vēlētos skriet, tas īsti nesanāk. Zēnam regulāri tiek nodrošināta fizioterapija, ergoterapija, reitterapija, ortopēdiskie apavi, speciālistu konsultācijas.

Līdzsvara un kustību koordinācijas uzlabošanai Ernests saņēmis jau 2 rehabilitācijas kursus centrā Poga. Terapijas rezultātā Ernestam palielinājās ķermeņa muskuļu spēks, uzlabojās aktīvais kustību apjoms, līdzsvars. Zēns tagad spēj apsēsties uz grīdas, neizmantojot rokas. Spēj uzkāpt 4 pakāpienus bez roku palīdzības.

Ernestam plānoti 2 intensīvi rehabilitācijas kursi centrā Poga. 19 dienu kursa ietvaros plānotas 57 nodarbības pēc Therasuit metodes, 17 GEO gaitas robota nodarbības, 6 ergoterapijas nodarbības, neirologa konsultācija. Viena rehabilitācijas kursa izmaksas 2625 eiro.

Divu kursu apmaksai gadā kopā nepieciešami 5250 eiro. Summa 515 eiro jau ir pieejama no iepriekš saziedotajiem līdzekļiem Ernestam. Ģimene no saviem līdzekļiem segs daļu nepieciešamās summas. No ziedotājiem tiek lūgti 3935 eiro.

Palīdzēsim Ernestam!

Projekts ievietots portālā 22.12.2017

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

#MēsArMesa II - palīdzi bērniem veseļoties

Uzzināt vairāk

Palīdzība Reimosam Blūmam

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Atbalsts Žanim Leitānam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

179 886.86 €