Seko mums Šodien saziedoti jau 4,132.60 €

Atbalsts Erlendam Elksnim

Mērķis: delfīnterapija
Gadā nepieciešams: 1600 latu
Erlends Elksnis, dz.g. 2002., Rīgas raj., Babīte 

 Erlends ir pats mīļums visiem. Komunikabls un dzīvi baudošs bērns, kas gatavs katru samīļot un pateikt  „cjau!”- to šobrīd viņš ir iemācījies pateikt... un neko vairāk, jo smago dzemdību rezultātā smadzeņu šūnu ir miris pārāk daudz, lai bērns varētu pilnvērtīgi attīstīties un sākt runāt.
Šobrīd Erlends apmeklē bērnudārzu un ir draugos ar visiem, arī ar bērnudārza minci. Nu jau ir apguvis burtus, tikai izrunāt tos vēl nevar.
 Erlendam ļoti patīk viss, kas saistīts ar mūziku, ūdeni un tehniskām lietām. Viņam ļoti patīk braukt ar jebkuru transportlīdzekli, kas pārvietojas pa zemi, ūdeni vai gaisu.
Savas diagnozes- CNS bojājums, iedzimta greizā pēda, tetraparēze, Edvarda sindroms- tās visas zēns cenšas pārvarēt regulāru rehabilitācijas pasākumu rezultātā ne tikai Latvijā. 
Tā rezultātā Erlends sāka staigāt jau 3 gados, taču valodas un intelekta attīstība ir aizkavējusies. Palīdzēt paralēli visām fiziskajām un intelektuālajām nodarbībām var nodarbības ar delfīniem, kas Latvijā nav pieejamas. Delfīnterapijas viena kursa izmaksas ir 1600 lati.
   
Palīdzēsim Erlendam!

Projekts ievietots portālā 02.01.2012

Projekts noslēgts 31.12.2012

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Palīdzība Viesturam Veisam

Atkārtota palīdzība Viktorijai Prošinai

Palīdzība Ernestam Žegodam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 755 635.74 €