Seko mums Šodien saziedoti jau 490.71 €

Atbalsts Enijai Markovai

Deviņus gadus vecā Enija ikvienu apbur ar savu smaidu. Enija ir ļoti centīga un visu cenšas darīt ar lielu prieku un atbildību. Meitenītei ir bērnu cerebrālā trieka ar spastisku tetraparēzi. Slimības dēļ Enijai ir grūtības pareizi staigāt.

Enija rehabilitācijas centrā “Poga” ir saņēmusi jau vairākus rehabilitācijas kursus. Terapijās izvirzītie mērķi ir sasniegti, bet vēl daudz jāstrādā, lai Enija kļūtu vēl stiprāka. Enija ir sākusi staigāt ar rollatoru, ko agrāk nevarēja izdarīt. Rollators ir atbalsts meitenei un palīdz būt pastāvīgākai. Enijai ir uzlabojies muskuļu spēks visā ķermenī. Viņa ir kļuvusi stabilāka, kā arī uzlabojies psihoemocionālais stāvoklis. Meitene kļuvusi drošāka, mazāk nepieciešams pieturēties pie priekšmetiem, drošāk maina pozas un brīvi bez palīdzības spēj apsēsties uz maziem krēsliņiem.

Enijai Therasuit terapijas kursi tiek plānoti ik pēc 3-4 mēnešiem. 2018.gadā būtu vēlami 3 šādi kursi. Viena kursa izmaksas Enijai - 1790 eiro, kas ietver ne tikai vingrojumus pēc Therasuit metodes, bet arī konsultācijas pie osteopāta un neirologa. Kopā trīs Therasuit kursiem nepieciešami 5370 eiro. No ziedotājiem tiek lūgti 4015 eiro. Pārējā nepieciešamā summas daļa Enijas nākamajām terapijām jau ir pieejama.

Paldies visiem atbalstītājiem! 

Palīdzēsim Enijai!

Projekts ievietots portālā 27.10.2017

Projekts noslēgts 25.12.2018

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Programma AVANTI

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Atbalsts Elzai Dzenei

Smagi slimu cilvēku atbalstam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

179 332.85 €