Seko mums Šodien saziedoti jau 73.93 €

Atbalsts Emīlam Valteram Gabranovam (līdzekļi 2017.gadā pietiekoši)

Emīls Valters Gabranovs, dz.g.2003., Rīga

Mērķis: Rehabilitācija Latvijā.

2017.gada ziedojumos nepieciešams: 1262 EUR

 Emīlam Valteram līdzekļi rehabilitāciju nodrošināšanai 2017.gadā pietiekoši. Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem!

Emīls ir dzīvespriecīgs, aktīvs, 13 gadu vecs zēns. Ģimenē pirmais bērns, ļoti gaidīts. Zēnam piedzimstot, nekas neliecināja, ka viņam ir veselības problēmas.

Kad Emīlam bija nepilns gads, ārsti sāka pievērst uzmanību, ka bērna fiziskā attīstība atpaliek. Gada vecumā Emīls bija ļoti pasīvs, vēl nestaigāja. Nebija attīstītas sociālās prasmes, kas citiem bērniņiem bija pašsaprotamas.

Pēc izmeklējumiem Emīlam tika noteikta virkne diagnožu– Cetrālās nervu sistēmas defekts, valodas attīstības aizture, koordinācijas traucējumi, muskulatūras hipotonuss, atipisks autisms, vidēji smaga garīga atpalicība ar būtiskiem uzvedības traucējumiem.

Emīls dzīvo savā pasaulē, neizrādot interesi par apkārtējo vidi.  Šobrīd vienīgais saziņas veids ar Emīlu ir PECS sistēmas attēlu kartiņas, caur kurām ir iespējams veidot minimālu komunikāciju un izprast bērna vajadzības un vēlmes.

Pateicoties ziedotāju atbalstam, Emīlam tiek nodrošināta regulāra rehabilitācija Latvijā un delfīnterapija. Regulāras speciālistu nodarbības - logopēds, ergoterapeits, Montessori terapeits, reitterapija, peldēšanas nodarbības, delfīnterapija – ir veicinājušas Emīla pašaprūpes iemaņu uzlabošanos. Tagad Emīls ar pieaugušā palīdzību pats var apģērbties un novilkt apģērbu. Pats iet uz tualeti. Tas ģimenei ir būtisks atvieglojums.

Lai veicinātu Emīla funkcionālo spēju uzlabošanos, fizisko un garīgo attīstību, zēnam ir ieteicams turpināt uzsāktās terapijas.

Ģimene lūdz sabiedrības atbalstu, lai Emīls varētu saņemt:

  • reitterapija – 508 eiro;
  • peldēšanas nodarbības – 216 eiro;
  • osteopātisko ārstēšanu – 840 eiro;
  • Rehabilitācija KRC “Jaunķemeri” – 420 eiro

Lai nodrošinātu Emīlam visus ārstniecības un rehabilitācijas pakalpojumus 2017. gadā kopā nepieciešami 1984 eiro, no kuriem 722 eiro jau ir pieejami no 2016. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2017. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 1262 eiro.

Palīdzēsim Emīlam Valteram!

Projekts ievietots portālā 09.01.2017

Projekts noslēgts 01.06.2017

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība dzīvniekiem

Uzzināt vairāk

Palīdzēsim izglābt dzīvības!

Bērnu rehabilitācija Latvijā

Piepildi bērniņa sapni!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

812 360.53 €