Seko mums Šodien saziedoti jau 6,974.70 €

Atbalsts Emīlam Valteram Gabranovam

Mērķis: rehabilitācija 
Gadā nepieciešams: 1750 Ls

Emīls Valters Gabranovs, dz.g. 2003., Rīga 

Emīlam  ir atipisks autisms. Slimību konstatēja, kad bērnam bija 2 gadiņi. Ārsti uzskata, ka slimība ir jau no dzimšanas. Slimība traucē Emīlam veidot kontaktu ar apkārtējiem cilvēkiem. Bērns nevēlas skatīties acīs, nerunā.
Emīlam patīk daudz kustēties, pastaigāties, peldēties. Ļoti mīl ūdeni un rotaļāties ar ūdeni vannasistabā, patīk plēst papīrus.

Pateicoties ziedotāju atbalstam, Emīlam bija iespēja iziet delfīnterapijas kursu Ukrainā. Ir ievērojams uzlabojums zēna veselībā. Emīls sāk saprast, ko viņam saka apkārtējie, uz priekšu pavirzījusies "podiņmācība". Delfīnterapija palīdzēs Emīlam tikt galā ar slimību, veidot kontaktu ar apkārtējiem.

Ģimene ļoti vēlas nodrošināt arī turpmāk iespēju Emīlam saņemt delfīnterapijas kursus. Viena delfīnterapijas kursa izmaksas ir 1750 lati.

Projekts ievietots portālā: 01.01.2012.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Ernestam Žegodam

Pirms lido, iestādi koku!

Kara bēgļu atbalstam

Palīdzība Rafaelam Aboļevičam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 951 909.30 €