Seko mums Šodien saziedoti jau 1,200.51 €

Atbalsts Eliasam Vasilevskim

Kad Eliasam bija 5 gadiņi, notika nelaimes gadījums. Atgriežoties mājās no bērnudārza, zēnam uzbrauca automašīna. Līdz autonegadījumam Eliass bija savam vecumam atbilstoši attīstīts, aktīvs un zinātkārs zēns.

Nopietnākās sekas pēc negadījuma ir skārušas zēna mazās smadzenītes. Eliass mācījās no jauna patstāvīgi staigāt. Pateicoties līdzcilvēku atbalstam, regulārai rehabilitācijai un Eliasa apņēmībai, viņš šobrīd pārvietojas pie asistenta vienas rokas. Ratiņkrēslu izmanto tikai ļoti garu ceļa posmu veikšanai.

Pašlaik zēnam ir 12 gadi. Eliass apmeklē Kaunatas vidusskolu mājmācībā, runā, var patstāvīgi ēst, dzert, rotaļāties. Viņš  daudz zīmē, ļoti labprāt konstruē ar lego klucīšiem. Zēns patstāvīgi jāj zirga mugurā, ir iemācījies peldēt, bez pieaugušā palīdzības un ūdenī arī var patstāvīgi staigāt.

Rehabilitācijas centrā Poga Eliass kopš 2017.gada kopā saņēmis 3 intensīvus rehabilitācijas kursus. Terapija deva labus rezultātus, tāpēc nepieciešams saņemt terapiju regulāri. Pēc saņemtajiem kursiem centrā Poga, Eliass tagad mājās pārvietojas ar staigāšanas rāmi, var ilgu laiku nostāvēt bez palīdzības, spēj patstāvīgi vingrot uz speciālā trenažiera "stepera". Var izlasīt īsus vārdus!

Rehabilitācija stabilizē zēna vispārējo veselības stāvokli, uzlabo koordināciju, muskuļu spēku, pasīvo un aktīvo kustību apjomu.

2019.gadā Eliasam centrā Poga plānoti 3 rehabilitācijas kursi. Jau janvārī zēns dosies uz centru Poga! Rehabilitācijas kursa laikā paredzēts Therasuit 3 nodarbību kurss, GEO gaitas robota nodarbības, 8 ergoterapijas nodarbības un neirologa konsultācija.

Lai Eliass 2019.gadā varētu saņemt 3 šādus kursus, kopā nepieciešami 6875 eiro. No ziedotājiem tiek lūgti 3969 eiro. Pārējā nepieciešamā summas daļa, pateicoties ziedotājiem Eliasa nākamajām terapijām jau ir pieejama.

 Palīdzēsim Eliasam!

Projekts ievietots portālā 06.12.2018

Projekts noslēgts 22.12.2018

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

#MēsArMesa II - palīdzi bērniem veseļoties

Uzzināt vairāk

Pilsētas kaķu dzīve

Atkārtota palīdzība Evai Teimanei

Palīdzība smagi slimiem jauniešiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

180 042.65 €