Seko mums Šodien saziedoti jau 340.00 €

Atbalsts Eduardam Krūmiņam

Eduards Krūmiņš, dz.g.2011., Rundāles novads

Mērķis: Rehabilitācija Latvijā.

2017.gada ziedojumos nepieciešami: 4230 EUR

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem!

Līdz pusotra gada vecumam Eduarda attīstība noritēja atbilstoši vecumam. Zēns pusotra gada vecumā saslima ar smagu plaušu karsoni. Neilgi pirms saslimšanas zēns bija saņēmis vairākas kompleksās vakcinācijas potes. Eduarda attīstība pēc šīs slimības ir apstājusies un pat regresējusi.

Eduardam ir 5 gadi, viņš ir dzīvespriecīgs un labsirdīgs bērns. Šogad Eduards asistenta pavadībā sācis apmeklēt parasto bērnudārzu.

Pateicoties saņemtajai rehabilitācijai, intensīvam darbam mājās un bērnudārzā ir būtiski uzlabojumi Eduarda attīstībā. Eduards ir iemācījies skaitīt līdz 40, apguvis lielu daļu no burtiem. Ir būtiski uzlabojusies pašaprūpe – pats iet uz poda, var patstāvīgi paēst, bet grūtības aizvien sagādā ģērbšanās. Ir panākti būtiski uzlabojumi socializācijā un komunikācijā, tagad Eduards labprāt kontaktējas un rotaļājas ar citiem bērniem. Zēnam uzlabojusies koncentrēšanās, acu kontakts, atsaucas uz savu vārdiņu. Eduards nedaudz sācis atkārtot pirmās zilbes vārdiem un tādēļ jāturpina intensīvi strādāt pie turpmākās valodas attīstības. Zēnam grūtības sagādā rakstīšana, zīmēšana tādēļ nepieciešams attīstīt smalko motoriku.

Ikdienā ģimene Eduardam apmaksā dažādus speciālistus (psihologu, homeopātu, psihiatru) un attīstošās nodarbības (mūzikas, mākslas, smilšu terapiju).

Lai Eduarda attīstība neapstātos ir svarīgi turpināt apmeklēt visus speciālistus regulāri katru nedēļu. Ģimenei šādu iespēju nav, jo vienīgais apgādnieks ir tētis.

Ģimene lūdz ziedotāju atbalstu, lai Eduards 2017.gadā varētu saņemt:

  • Nodarbības pie speciālā pedagoga – 3675 eiro;
  • Logopēds – 900 eiro;
  • Tomatis metodes nodarbības – 735 eiro;
  • Audiologopēds – 1605 eiro;
  • ABA terapijas nodarbības – 1920 eiro;

Lai nodrošinātu Eduardam rehabilitācijas pakalpojumus gadā kopā nepieciešami 8835 eiro, no kuriem 4605 eiro jau ir pieejami no 2016. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2017. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 4230 eiro.

Palīdzēsim Eduardam!

 

 

 

Projekts ievietots portālā 13.01.2017

Projekts noslēgts 27.12.2017

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Aleksandram Šmeļam

Ukrainas māja Latvijā

Ārstnieciskā masāža

Rūpju bērnu māmiņām

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 740 346.94 €